printlogo


کد خبر: 166529تاریخ: 1397/6/24 00:00
زاویه دید

همشیک: هیچ بازیکنی قابل مقایسه با مارادونا نیست
ناپولی در فصل جاری رقابت‌های سری A با هدایت کارلو آنچلوتی یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می‌آید. آخرین باری که این تیم ایتالیایی توانست فاتح اسکودتو شود، به دوران دیگو مارادونا برمی‌گردد.
 دیگو مارادونا در ناپولی یک اسطوره محسوب می‌شود و محبوب‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه است. او تا مدت‌ها بهترین گلزن تاریخ ناپولی نیز بود اما مارک همشیک با پشت سرگذاشتن رکورد گلزنی مارادونا، اکنون بهترین گلزن باشگاه ناپولی محسوب می‌شود.
کاپیتان ناپولی درباره این سوال که چه بازیکنی شایسته کسب عنوان کاپیتان آینده ناپولی است، گفت: «از نظر من اینسینیه کاپیتان بعدی ناپولی خواهد بود. او یک ناپلی به تمام معناست و به نماد باشگاه تبدیل خواهد شد.»
 او درباره مقایسه اینسینیه با مارادونا گفت: «هیچ بازیکنی با مارادونا مقایسه نمی‌شود. ما بازیکنان خوبی داریم اما هیچ کدام مارادونا نمی‌شوند. این بهترین تیمی است که تا الان در ناپولی داشته‌ایم. مجموعه بسیار خوبی هستیم و بسیار امیدوار به درخشش در فصل جاری هستیم.»

 روزی که زلاتان، گتوزو را به سطل آشغال انداخت!
بعد از آنکه تیاگو سیلوا با اشاره به داستان دعوای ابراهیموویچ و گتوزو در رختکن میلان خبرساز شد، حالا یکی دیگر از بازیکنان سابق میلان، آربی امانوئلسون با تایید ماجرا به این داستان ابعاد تازه‌ای داده است.
 امانوئلسون ستاره‌ سابق باشگاه میلان با تایید صحبت‌های اخیر تیاگو سیلوا گفت که در جریان دعوایی که در رختکن میلان بین زلاتان ابراهیموویچ و جنارو گتوزو اتفاق افتاد، ابراهیموویچ، گتوزو را در سطح آشغال انداخته!
 امانوئلسون هلندی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اینکه بهترین فوتبالیستی که تا کنون کنار او بازی کرده به ابراهیموویچ اشاره کرد و سپس به ماجرای دعوای او با گتوزو و به سطل آشغال انداختن سرمربی این روزهای میلان توسط زلاتان اشاره کرد.
این ماجرا چندی پیش توسط تیاگو سیلوا مطرح شده بود و حالا توسط امانوئلسون تایید شد. به گفته این دو بازیکن سابق میلان، وقتی در رختکن بین زلاتان و گتوزو دعوایی کوچک اتفاق می‌افتد، زلاتان، گتوزو را به سطل آشغال می‌اندازد و به این ترتیب به مشاجره خاتمه می‌دهد.
  تیاگو سیلوا گفته بود: «یک روز در جریان تمرین گتوزو از اول صبح تا وقتی تمرین تمام شد، مشغول مسخره کردن زلاتان بود. عمدا قصد داشت او را تحریک کند. زلاتان واکنشی نشان نمی‌داد و چیزی نمی‌گفت چون قرار بود انتقامش را کمی بعد بگیرد. گتوزو و زلاتان دوباره در رختکن با هم مواجه شدند. زلاتان ناگهان کل وزن هم‌تیمی‌اش را از زمین بلند کرد، او را چرخاند و در سطح آشغال انداخت! خیلی عجیب بود. همه شروع کردیم به خندیدن. صورت گتوزو خیلی خنده‌دار شده بود. من که تا یک هفته نمی‌توانستم جلوی خنده‌هایم را بگیرم.»


Page Generated in 0.0055 sec