printlogo


کد خبر: 166525تاریخ: 1397/6/24 00:00
قرعه‌کشی لیگ جهانی کاراته در آلمان
امتیازگیری در مسیر المپیک با هزینه شخصی
قرعه‌کشی ششمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان آلمان برگزار شد و نمایندگان ایران رقبای خود را در این دوره از مسابقات شناختند. ملی‌پوشان کاراته ایران که بعد از درخشش در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی خود را برای حضور در المپیک 2020 توکیو و موفقیت در این رویداد بزرگ مهیا می‌کنند، بدون وقفه پس از بازگشت از اندونزی برنامه‌های آماده سازی خود را برای رقابت‌های کاراته وان آغاز کردند.
البته به این خاطر که فدراسیون توانایی پرداخت هزینه هنگفت سفر به آلمان و حضور در لیگ جهانی کاراته‌وان را نداشت، ملی‌پوشان کاراته با هزینه شخصی به آلمان سفر کردند تا ضمن حضور در این رویداد بین‌المللی معتبر امتیاز خود را برای حضور در المپیک افزایش دهند.
بر اساس قرعه کشی انجام شده، در وزن منهای 55 کیلوگرم بانوان، طراوت خاکسار با امیلی توی از فرانسه مصاف می‌کند و در صورت پیروزی با برنده انگلیس و ایرلند رودررو می‌شود.
در وزن به اضافه 68 کیلوگرم نیز حمیده عباسعلی با سوآن وو ژن از چین تایپه رقابت می‌کند و در صورت برتری با برنده صربستان و مجارستان مسابقه می‌دهد.
در وزن منهای 60 کیلوگرم مردان نیز امیر مهدی زاده دور اول استراحت دارد و در دور دوم با برنده مقدونیه و ایتالیا مبارزه می‌کند.
در وزن منهای 60 کیلوگرم، مجید حسن‌نیا با آندراس کیز از مجارستان مبارزه می‌کند. حسن‌نیا در صورت برنده شدن با آرای صمدان از ترکیه رو در رو می‌شود.
در وزن منهای 67 کیلوگرم، سعید احمدی با رافیض حسنوف از آذربایجان مبارزه می‌کند. او در صورت برتری با برنده گواتمالا و مونتنگرو رقابت می‌کند.
در وزن منهای 67 کیلوگرم، هامون درفشی پور با فرانچسکو داونفریو از ایتالیا مسابقه می‌دهد. درفشی پور در صورت پیروزی به مصاف برنده مجارستان و کرواسی می‌رود.
در وزن منهای 75 کیلوگرم، بهمن عسگری دور اول استراحت دارد. او در دور دوم با برنده قزاقستان و اسلواکی دیدار می‌کند.
اما در وزن منهای 84 کیلوگرم، ابتدا ذبیح ا... پورشیب با ایلیا گرانوسوف از روسیه مبارزه می‌کند و در صورت برد با برنده پرتغال و آرژانتین رودررو می‌شود.
مهدی خدابخشی، سجاد گنج زاده و سامان حیدری در وزن به اضافه 84 کیلوگرم سه ملی‌پوش کاراته ایران هستند که در لیگ جهانی کاراته وان به مصاف رقبای خود می‌روند.
مهدی خدابخشی با ویکتور توسکی از مقدونیه مبارزه می‌کند. اگر موفق به پیروزی برابر حریف مقدونیه‌ای خود شود، با برنده ژاپن و ترکیه مبارزه می‌کند. سجاد گنج زاده نیز در این وزن دور اول استراحت دارد اما او در دور دوم با برنده آمریکا و الجزایر مبارزه می‌کند. سامان حیدری سومین نماینده کاراته ایران در وزن به اضافه 84 کیلوگرم با ادین ساریچ از بوسنی و هرزگووین مبارزه می‌کند، او در صورت برتری مقابل نخستین حریف خود با برنده اسپانیا و اوکراین مبارزه دارد.
در ششمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان 763 کاراته‌کا از 72 کشور حضور دارند. تیم ملی کاراته ایران نیز تقریبا با تمام ظرفیت و ستاره‌های باتجربه خود راهی آلمان شده تا به‌عنوان یک مدعی در میدان مبارزه حاضر شود.


Page Generated in 0.0046 sec