printlogo


کد خبر: 166511تاریخ: 1397/6/24 00:00
پوچتینو: آلی و یوریس مصدوم هستند

تاتنهام در بازی با لیورپول در روز شنبه، دله آلی و هوگو یوریس را در اختیار نخواهد داشت. موریسیو پوچتینو، مربی این تیم در نشست خبری پیش از بازی گفته که آلی مشکل همسترینگ دارد و یوریس هم احتمالا برای چندین هفته به دلیل مصدومیت از ناحیه عضله ران دور از میادین خواهد بود.
پوچتینو گفت: «آلی در بازی با اسپانیا در ویمبلی در حدود دقیقه 20 دچار مصدومیتی جزیی شد. من ناراحت هستم چون او را برای این بازی از دست داده‌ایم و شاید هم به بازی لیگ قهرمانان مقابل اینتر نرسد.»
البته سون هئونگ مین، مهاجم کره‌ای تاتنهام پس از بازی‌های آسیایی برگشته است. سون با قهرمانی کره در این مسابقات، از خدمت سربازی معاف شد. باشگاه بایر لورکوزن چهار سال پیش نگذاشت او به بازی‌های آسیایی برود. اکنون پوچتینو می‌گوید: «اول از همه، به او تبریک می‌گویم چون قهرمانی مهمی به دست آورد. بعد، می‌خواهم به باشگاه تبریک بگویم چون از دارایی مهمش محافظت کرده است.
من به او گفتم: هدیه‌ام کجاست سونی؟ من یک ساعت، یا غذای کره‌ای می‌خواهم، چون در گذشته باشگاهش نگذاشته بود او به این تورنمنت برود اما چه کسی حاضر شد ریسک کند؟ من! مردم باید به من تبریک بگویند و از من تشکر کنند چون من اجازه دادم او برود و منافع او را به تیم ترجیح دادم.»
هری وینکس احتمالا برای نخستین بار پس از زمستان سال پیش می‌تواند در ترکیب ثابت تاتنهام قرار بگیرد. او فصل گذشته دچار مصدومیت از ناحیه مچ پا شد و در تابستان زیر تیغ جراحان رفت. پوچتینو گفت: «او به بازگشت نزدیک است و من از او راضی‌ام. دو هفته اخیر برای او فوق‌العاده بوده است. او سخت تمرین کرده و از پیشرفت او راضی‌ام.»


 


Page Generated in 0.0053 sec