printlogo


کد خبر: 166509تاریخ: 1397/6/24 00:00
مصاحبه


امری: رابطه‌ام با اوزیل خوب است
اونای امری، مربی آرسنال گفته خبرهایی حاکی از اینکه رابطه خوبی با مسعود اوزیل ندارد، کذب است. او تمرکز این بازیکن پس از کناره‌گیری از دیدارهای ملی را ستوده است.
پیش از دیدارهای ملی، خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه اوزیل و مربی‌اش بر سر بازی آرسنال و وستهم با هم درافتاده‌اند. اوزیل در آن بازی در فهرست آرسنال قرار نداشت. او در بازی بعدی که با برد 3 بر 2 در خانه کاردیف‌سیتی همراه بود به ترکیب ثابت برگشت اما گزارش‌ها حاکی از آن بود که رابطه پرتنش آنها ادامه دارد.
اکنون امری در نشست خبری پیش از بازی مقابل نیوکاسل به شایعات پایان داده است و گفته که رابطه خوبی با اوزیل دارد: «رابطه ما خیلی عالی است. اینجا در نشست خبری، قرار نیست راجع به حرف‌های دیگران صحبت کنم. من رابطه خیلی خوبی با مسعود دارم و از نظر حرفه‌ای او را تحت فشار قرار می‌دهم تا پیشرفت کند و بهترین عملکرد و کیفیت را برای ما داشته باشد. در اینجا به شما می‌گویم که رابطه خوبی با مسعود دارم.»
اوزیل از دیدارهای ملی کناره‌گیری کرده است و امری می‌گوید: «این نخستین باری بود که او در تیم ملی آلمان نبود. شاید برای او حس متفاوتی داشت اما او هر روز با ما در تمرینات بود. من دیدم که او حالش خوب است و هر روز آنچه می‌گوییم را انجام می‌دهد. به نظرم وقتی بازیکن به دیدارهای ملی‌اش خاتمه می‌دهد، خوب است که تنها روی باشگاهش تمرکز می‌کند.»

 


Page Generated in 0.0054 sec