printlogo


کد خبر: 166499تاریخ: 1397/6/24 00:00
مصاحبهآلوز:
 انتقادات از نیمار
 او را بالغ می‌کند
دنی آلوز گفته که با نیمار پس از جام جهانی صحبت کرده و او را نصیحت کرده است. این بال برزیلی به دلیل اغراق‌هایش با انتقادات گسترده‌ای روبه‌رو شد و تیم او هم در نهایت با شکست مقابل بلژیک حذف شد.
آلوز گفته که باید با نیمار درباره رفتارش صحبت می‌کرده است: «ضربه‌ای که به او خورد کمک می‌کند که به بلوغ برسد و رفتارش هم عوض خواهد شد. او دیگر پسر نیست و مرد شده است. زمانی که مرد می‌شوید، تصمیمات و افکارتان عاقلانه‌تر است.»
این مدافع سابق بارسلونا که به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست داد، گفت: «من همیشه گفته‌ام زمانی که یک نفر از شما بد می‌گوید، شاید با شما دشمنی داشته باشد. اگر دو نفر باشند هم همینطور اما اگر افراد زیادی یک چیز را می‌گویند و مشکلی هم وجود دارد، زمان آن رسیده که خودمان را بازسازی کنیم و عملکرد بهتری داشته باشیم چون همه ما انسان‌ها، ناکامی‌هایی داریم و من بر این باورم که افراد باهوش درک می‌کنند که نیاز دارند بهتر شوند.
البته مردم در برخی موارد نامنصفانه برخورد می‌کنند اما برخی چیزها در زندگی‌ شما برای این است که بالغ شوید و بدانید که نیاز دارید به‌عنوان یک انسان حرفه‌ای پیشرفت کنید. زمانی که اوضاع عالی و بی‌نقص نیست، باید یک قدم به جلو بردارید.»
 


Page Generated in 0.0052 sec