printlogo


کد خبر: 166479تاریخ: 1397/6/22 00:00
در چنین روزیرویین تن

سال گذشته در چنین روزی مهمترین خبر فوتبالی را می‌شد پیروزی پرسپولیس مقابل الاهلی دانست. شاگردان برانکو در یک دیدار حساس توانستند حریف را با وجود 10 نفره شدن، شکست دهند. کمال کمیابی‌نیا در دقیقه 11 بازی اخراج شد اما پرسپولیس سه بر یک حریفش را از پیش رو برداشت. البته برخی از کارشناسان معتقد بودند که حتی یک پنالتی هم روی طارمی اتفاق افتاده بود که داور از کنار آن گذشت. مدت زمان قرارداد کی‌روش با تیم ملی کشورمان، اجرای برنامه تیم ملی برای آماده‌سازی، حاشیه‌های بازی‌های هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر و ... از جمله اخبار منتشر شده در ایران ورزشی بود.

 روی آنتن
ترکیبی از والیبال، فوتبال و بسکتبال

پنج‌شنبه و جمعه شلوغی را برای ورزشی‌ها خواهیم داشت.
 روز پنج‌شنبه ساعت 16:45 بازی بسکتبال مقدماتی جام جهانی بین ایران و فیلیپین را از شبکه ورزش خواهیم داشت.
 بعد از آن در ساعت 18:30 یک دیدار از جام حذفی فوتبال کشورمان بین ذوب‌آهن و پدیده از شبکه شما پخش خواهد شد. بازی والیبال بین ایران و بلغارستان هم از مسابقات والیبال قهرمانی جهان در ساعت 22:00 از شبکه سه سیما به طور زنده پخش می‌شود.
 یک دیدار دیگر از همین رقابت‌ها بین استرالیا و آمریکا در ساعت 19:30 از شبکه ورزش پخش خواهد شد. روز جمعه ساعت 20:00 یک دیدار دیگر از جام حذفی فوتبال کشورمان بین صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی از شبکه شما پخش می‌شود. بازی پاری‌سن‌ژرمن و سنت‌اتین از هفته پنجم لوشامپیونای فرانسه هم در ساعت 23:15 از شبکه ورزش پخش خواهد شد.


 


Page Generated in 0.0051 sec