printlogo


کد خبر: 166471تاریخ: 1397/6/22 00:00
گرانی بلیت، تجربه شکست خورده پرسپولیس

پرسپولیس برای بازی با الدحیل باید بین درآمد بالا و حمایت هواداران یکی را انتخاب کند چون با توجه به شرایط بد اقتصادی، قطعاً هر دو را با هم نمی‌تواند داشته باشد. چند روزی است که زمزمه‌های بالا بردن قیمت بلیت بازی برگشت مقابل الدحیل مطرح شده و به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس قصد دارد از این فرصت برای رسیدن به درآمد بالا استفاده کند. در واقع مدیران باشگاه پرسپولیس با علم به اینکه به احتمال فراوان ورزشگاه در بازی فوق‌العاده حساس و سرنوشت ساز با الدحیل پر خواهد شد، قصد دارند قیمت بلیت را بالا برده و از این راه درآمدزایی کنند. باشگاه پرسپولیس اما نباید تجربه‌های شکست خورده‌اش در این مورد را فراموش کند. در زمان مدیریت علی اکبر طاهری و در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا باشگاه پرسپولیس دو بار این حرکت را در دیدار مقابل تیم‌های الریان و الوحده انجام داد که نتیجه جالبی برایش نداشت چرا که تنها نیمی از سکوهای ورزشگاه پر شد.
 

 


وعده گرشاسبی به بازیکنان: پاداش ویژه‌ای در راه است

باشگاه پرسپولیس به خاطر مشکلات مالی متعدد، تا‌کنون حتی نتوانسته مبلغ قرارداد بازیکنان و کادرفنی را به طور تمام و کمال پرداخت کند، چه برسد به اینکه بخواهد به فکر پاداش بردهای تیم باشد. پرسپولیس تا پایان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر موفق به کسب دو پیروزی و سه تساوی شده است تا با کسب 9 امتیاز در رقابت با تیم‌های صدر جدولی قرار داشته باشد. تا‌کنون اما پاداش هیچ یک از بردهای‌شان را نگرفته‌اند. موضوعی که حداقل در آستانه بازی با نساجی می‌توانست در روحیه بازیکنان تأثیرگذار باشد.
حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای اینکه این نقص را جبران کند و زمینه‌ای بچیند تا این مشکلات مالی روی عملکرد فنی بازیکنان تأثیری نگذارد، در دیداری که با بازیکنان تیم داشت، به آنها وعده داد که در صورت برد الدحیل در بازی برگشت در تهران پاداش ویژه‌ای برای‌شان در نظر گرفته شود.گرشاسبی در واقع این پیام را به بازیکنان داد که حواسم به مشکلات مالی‌تان هست و گمان نکنید که این موضوع را فراموش کرده ام. مبلغ این پاداش اعلام نشده اما مدیرعامل سرخپوشان به بازیکنان این تیم اعلام کرده که مبلغ مذکور ویژه و چشمگیر خواهد بود.


 ‌
 


Page Generated in 0.0054 sec