printlogo


کد خبر: 166470تاریخ: 1397/6/22 00:00
تیم برانکو دریبل‌ زدن را فراموش کرده؟

پرسپولیس صدرنشینی را خیلی زود از دست داد اما این دلیل نمی‌شود که آن را مدعی ندانیم. این تیم همچنان با کمترین گل خورده، رکورددار است و بالاترین درصد مالکیت توپ و دقت پاس را هم به نام خودش ثبت کرده اما اینگونه هم نیست که در همه آیتم‌ها بهترین باشد. اتفاقا تیم برانکو در چند مورد بسیار ضعیف ظاهر شده.
البته با جدایی احمدزاده، امیری و مسلمان قابل پیش‌بینی بود که خلاقیت و تکنیک در پرسپولیس کمرنگ‌ شود اما نه تا این حد که شاگردان برانکو دریبل زدن را فراموش کنند و از این جهت، ضعیف‌ترین تیم لیگ لقب بگیرند. بازیکنان پرسپولیس در این فصل در هر مسابقه حتی ۵ دریبل موفق هم ندارند اما تیمی مثل پدیده، مهاجمانش نزدیک به دو برابر بازیکنان پرسپولیس یعنی حدود ده بار در هر مسابقه، از سد دفاع حریف عبور می‌کنند. حتی ماشین‌سازی در هر بازی 2/7 دریبل موفق ثبت کرده و در واقع فقط بازیکنان نساجی کمتر از پرسپولیسی‌ها دریبل زده‌اند.

 


مصدومیت رسن جدی نیست؛ به الدحیل می‌رسد


بازیکن عراقی پرسپولیس به موقع برگشت اما نه آنگونه که برانکو می‌خواست. بشار رسن که به خاطر آسیب‌دیدگی در دقیقه 33 بازی عراق و کویت تعویض شده بود، با همین آسیب‌دیدگی به تهران برگشت و از فهرست بازی با نساجی خط خورد.
او عصر سه‌شنبه به اردوی پرسپولیس رفت تا برانکو را در جریان مصدومیتی که گریبانش را گرفته، قرار بدهد و ایوانکوویچ آنقدرها هم بدشانس نبود که این بازیکن را از دست بدهد چرا که پزشکان پرسپولیس بعد از معاینه مچ آسیب‌دیده پای رسن اعلام کرده‌اند مشکل او آنقدر جدی نیست که بازی هفته آینده برابر الدحیل را از دست بدهد اما به چند روز استراحت و فیزیوتراپی نیاز دارد. به همین دلیل بشار رسن که با وجود خط خوردن نامش به اردوی پرسپولیس رفته بود، امروز اردو را ترک کرد تا برنامه‌های درمانی خود را آغاز کند. آسیب‌دیدگی رسن در حالی پرسپولیسی‌ها را نگران کرده که سایت استادالدوحه از برنامه‌های ویژه سرمربی الدحیل برای او نوشته: «نبیل معلول برای مهار بشار رسن که یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در دیدار رفت بود، برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته است.»

 


Page Generated in 0.0057 sec