printlogo


کد خبر: 166464تاریخ: 1397/6/22 00:00
خبرکوتاه

برانکو به بیرانوند اجازه نیمکت‌نشینی هم نداد


حضور علیرضا بیرانوند در اردوی پرسپولیس آنهم در فاصله تنها چند ساعت بعد از بازگشت تیم‌ملی از تاشکند، عجیب بود اما بی‌دلیل، نه. بیرانوند می‌دانست که نامش را در فهرست بازی با نساجی ننوشته‌اند اما شاید فکر می‌کرد چون در تیم‌ملی روی نیمکت نشسته و بازی نکرده، برانکو بازی‌اش می‌دهد. برای همین به اردوی پرسپولیس رفت و حتی برای ایستادن درون دروازه اعلام آمادگی کرد اما ایوانکوویچ به او گفت که برای این بازی رادوشویچ را انتخاب کرده و او می‌تواند از روی سکو بازی را تماشا کند.

 


الدحیل شنبه می‌آید سه‌شنبه می‌رود


حریف قطری پرسپولیس ساعت ۲۲:۳۰ شنبه وارد تهران و در هتل اسپیناس پلاس مستقر خواهد شد. بعد از بازی با پرسپولیس، کاروان الدحیل صبح سه‌شنبه تهران را به مقصد دوحه ترک خواهد کرد و این در حالی است که نماینده این باشگاه برای رتق و فتق امور مربوط به اسکان الدحیل، روز جمعه به تهران خواهد آمد.

 


تمرین ۶۰ دقیقه‌ای در تهران


بعد از یک روز استراحت، بازیکنان الدحیل از پنج‌شنبه تمریناتشان را برای دیدار با پرسپولیس از سر می‌گیرند اما در تهران تنها یک جلسه تمرین خواهند داشت که آن هم روز یکشنبه برگزار خواهد شد. تمرین این تیم ساعت ۱۸:۳۰ یکشنبه در زمین اصلی ورزشگاه آزادی که محل برگزاری بازی با پرسپولیس خواهد بود، برگزار می‌شود. یک تمرین ۶۰ دقیقه‌ای که نماینده‌های رسانه‌ها اجازه دارند ۱۵ دقیقه ابتدایی آن را ببینند.

 


گلزن الدحیل  دوباره گل کاشت


برخلاف آنچه درباره استراحت ملی‌پوشان الدحیل و السد در بازی دوستانه برابر فلسطین شنیده بودیم، بازیکنان الدحیل هم در این بازی به میدان رفتند. در این بازی دوستانه معز علی که تک گل بازی رفت الدحیل و پرسپولیس را به ثمر رسانده بود، در دقیقه 3 گل اول قطر را به ثمر رساند و بعد از آن قطری‌ها دو گل دیگر هم زدند. از جمع بازیکنان الدحیل معز علی و عاصیم مادیبو در ترکیب اصلی قطر به میدان رفتند و در نیمه دوم هم سلطان البریک و کریم بوضیاف وارد زمین شدند.

 


Page Generated in 0.0057 sec