printlogo


کد خبر: 166463تاریخ: 1397/6/22 00:00
شجاعی: دیگر نگران اینگونه حریفان نیستیم
مسعود شجاعی که مثل بازی‌های جام جهانی نیمکت‌نشین بود و در بیست دقیقه پایانی به میدان رفت بعد از شکست ازبکستان گفت: «به نظر من و همان گونه که قبل از این در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفتم تیم ملی ازبکستان تیم گردن کلفتی محسوب می‌شود که ترکیبی از قدرت بدنی و تکنیک است. این تیم فوتبالی ترکیبی از آسیای شرقی و خاورمیانه بازی می‌کند. من همیشه تیم ملی ازبکستان و سبک فوتبالش را دوست داشتم و آنها بازیکنان خوبی دارند ولی باید قبول کنیم که تیم ملی ایران خیلی قوی‌تر از ازبکستان است.» شجاعی که با ورود به میدان بازوبند کاپیتانی را از پژمان منتظری تحویل گرفت، گفت: «خدا را شکر دیگر نگران اینگونه بازی‌ها نیستیم و به نظرم نمایش خوبی ارائه دادیم. ما باید مقابل رقبا محکم به میدان برویم و ان‌شاءا... برای مسابقات جام ملت‌های آسیا آماده شویم.»


کریم سومین بازیکن گران ایرانی با 4 میلیون یورو


سایت Osasuna1920 اسپانیا منتسب به باشگاه اوساسونا که یکی دو سالی با انصاری‌فرد همکاری داشت با اشاره به قطعی شدن انتقال ستاره ایران به چمپیونشیپ مدعی شد ارزش قرارداد جدید انصاری‌فرد رقمی بالغ بر 4 میلیون یورو خواهد بود.
این سایت اسپانیایی نوشت: «جاه‌طلبی جدید انصاری‌فرد مهاجم سابق اوساسونا نه در یونان و المپیاکوس بلکه در چمپیونشیپ انگلیس و باشگاهی پرافتخار مثل ناتینگهام فارست خواهد بود که دو قهرمانی اروپا در سال‌های 1979 و 1980 را در کارنامه دارد. انتقالی به ارزش 4 میلیون یورو که تجربه‌ای جدید و هیجان‌انگیز برای انصاری‌فرد خواهد بود.»
صرف هزینه‌ای بالغ بر 4 میلیون یورو برای خرید کریم انصاری‌فرد باعث شد تا با توجه به قیمت یورو در این روزهای اقتصاد ایران (هر یورو 16 هزار تومان) مبلغ ترانسفر جدید انصاری‌فرد او را به سومین ستاره گرانقیمت تاریخ فوتبال ایران بعد از علیرضا جهانبخش 17 میلیون پوندی در برایتون و کاوه رضایی 7 میلیون یورویی در بروژ بلژیک تبدیل کند، بازیکنی که حالا بیش از 65 میلیارد تومان ارزش دارد.
 


Page Generated in 0.0089 sec