printlogo


کد خبر: 166461تاریخ: 1397/6/22 00:00
عابدزاده: دروازه‌بانی فقط خروج نیست
امیر عابدزاده که نمایش خوبی مقابل ازبکستان داشت بعد از این بازی گفت: «ابتدا پیروزی تیم ملی را به همه تبریک می‌گویم. این بازی برای ما یک مسابقه دوستانه بود اما می‌خواستیم از نام ایران دفاع کنیم. خیلی خوشحالم که توانستیم بازی را ببریم. البته ما به بازی‌ها نگاه دوستانه نداریم و به زمین می‌رویم تا برنده شویم.» عابدزاده در خصوص اینکه مثل پدرش در خروج‌ها شجاع نشان می‌دهد، گفت: «هر بازیکنی سبک خاص خودش را دارد و من هم از بچگی زیر نظر پدرم کار کردم و سعی کرده‌ام خوب بازی کنم. دروازه‌بانی فقط خروج نیست و باید بازی با پا، عکس‌العمل و شرایطم را هر روز بهتر کنم تا به تیم ملی کشور کمک کنم.» امیر که موفق شد دروازه تیم ملی را بسته نگه دارد در خصوص شرایطش در ماریتیمو گفت: «خوشبختانه در این مدت سه برد با تیم باشگاهی‌ام به دست آورده‌ایم و با ۹ امتیاز در رده چهارم جدول هستیم و امیدوارم بتوانیم سهمیه اروپا را کسب کنیم.»


قلی‌زاده: فکر کنم در یک مقابل یک‌ها خوب بودم


علی قلی‌زاده که به نوعی پایه‌گذار گل تیم ملی بود بعد از بازی با ازبکستان گفت:«خوشبختانه همه بازیکنان تیم ملی خوب کار کردند و من هم خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کردم و امیدوارم شرایط تیم ملی هم همین‌گونه ادامه داشته باشد.»
قلی‌زاده که ظاهراً مصدوم شده بود، گفت: «در ۱۰ دقیقه آخر بازی مچ پایم پیچید ولی چون تعویض نداشتیم مجبور شدم به همان شکل ادامه بدهم.»
قلی‌زاده در خصوص اینکه کی‌روش به او در زمین آزادی عمل داده گفت: «سرمربی تیم ملی از من خواسته که یک در مقابل یک‌ها را دریبل بزنم و فکر می‌کنم این مسوولیت را خوب انجام دادم.»
او در خصوص شرایط تیم ملی و روند آماده‌سازی ملی‌پوشان گفت: «اردوها کافی نیست چون در جام ملت‌ها اگر بخواهیم شرایط خوبی داشته باشیم باید فدراسیون به ما کمک کند تا مقام خوبی به دست بیاوریم.»
بال تکنیکی تیم ملی در خصوص شرایطش در باشگاه بلژیکی گفت: «خیلی خوشحالم که در شارلروا شرایط خوبی دارم و در همه بازی‌ها به صورت ثابت به میدان رفتم. روز شنبه هم یک بازی بسیار مهم داریم.»
 


Page Generated in 0.0058 sec