printlogo


کد خبر: 166454تاریخ: 1397/6/22 00:00
اردوی تیم ملی با همه مشکلاتش تمام شد
برای فیفادی بعدی چه برنامه‌ای داریم؟
اردوی تیم ملی تمام شد و تا حدود یک ماه بعد هم خبری از اردو، تمرین و بازی تدارکاتی نخواهد بود. این اردو به هر قیمتی بود با یک بازی تدارکاتی و چند جلسه تمرینی تمام شد اما یادمان نخواهد رفت که چه مشکلاتی را پشت سر گذاشتیم و هنوز با چه مصائب و عجایبی رودررو هستیم.
خیلی خوب می‌دانیم تیم ملی‌مان هنوز سرمربی ندارد. در واقع ظاهرا سرمربی دارد اما هنوز قراردادی نبسته و از آنجا که چیزی روی کاغذ نیامده و رسمی نشده مشکلات بین کی‌روش و فدراسیون که مربوط به مسائل مالی و خواسته‌های او در جهت آماده سازی تیم ملی است، برقرار و سر جای خود باقی است.
تیم ملی همچنان زمین تمرین ندارد. این اردوی اخیر با سرگردانی تیم ملی بین زمین پژوهشگاه نفت و زمین شماره یک ورزشگاه آزادی طی شد اما امیدواریم تا اردوی بعدی غیر از اینکه سرمربی قانونی داریم، در اردوگاه تیم ملی زمین چمن مناسب هم داشته باشیم ضمن اینکه مدیران فدراسیون مشخص کنند البسه تیم ملی کدام است و به سردرگمی‌های اخیر پایان داده شود.
مهم‌تر از همه اینها برای فیفادی بعدی حریف تدارکاتی می‌خواهیم. بازی اخیر با ازبکستان را سرمربی بدون قراردادمان فراهم کرده بود که یک نمره منفی بزرگ برای فدراسیون فوتبال به حساب می‌آید اما اگر فیفادی بعدی را هم بدون بازی تدارکاتی مناسب از دست بدهیم تیم ملی نه آنطور که کی‌روش می‌خواهد  و نه آنطور که کم توقع‌ترین دوستداران تیم ملی انتظار دارند برای جام ملت‌ها آماده نخواهد شد.
 


Page Generated in 0.0055 sec