printlogo


کد خبر: 166442تاریخ: 1397/6/22 00:00
مصاحبه
دبیر فدراسیون تیروکمان: بدهی به پارک نداریم


رضا کیارستمی دبیر فدراسیون تیروکمان پس از خداحافظی پارک میوک وون از تیم ملی تیروکمان تاکید دارد که فدراسیون با سرمربی کره‌ای تیروکمان تسویه حساب کرده و دیگر هیچ تعهدی به او ندارند.
رضا کیارستمی با اشاره به قطع همکاری پارک میوک وون، سرمربی کره‌ای با فدراسیون تیروکمان برای هدایت تیم ملی ریکرو و کامپوند می‌گوید: «هر چند قرارداد پارک تا المپیک ۲۰۲۰ بود اما او ۱۳ خرداد قبل از بازی‌های آسیایی جاکارتا یک بار استعفای خود را به فدراسیون داده بود و فدراسیون با استعفای او موافقت نکرده بود. پارک بعد از بازی‌های آسیایی دوباره استعفای خود را اعلام کرد و کمیته فنی این بار با استعفای او موافقت کرد و پارک هم دیشب از تهران رفت.»
کیارستمی ادامه می‌دهد: «در قراردادی که با پارک داشتیم به او اعلام کردیم اگر خودش بخواهد با فدراسیون تیروکمان قطع همکاری کند باید ۶ ماه زودتر این مساله را اعلام کند تا فدراسیون به تعهداتش عمل کند.
در غیر این صورت اگر فدراسیون به خاطر نتایج ضعیف تیروکمان نخواهد با او همکاری داشته باشد، در آن صورت مفاد قرارداد تغییر می‌کرد. بنابراین چون خود پارک استعفا از تیروکمان را خواستار بود فدراسیون با او تسویه حساب کرد و هیچ تعهدی یا بدهی هم به این مربی نداریم.
 در جلسه کمیته فنی مقرر شد فعلا هدایت تیم‌های ملی ریکرو و کامپوند را یک مربی ایرانی بر عهده بگیرد و سپس اگر با یک مربی خارجی واجد شرایط و مناسب به توافق رسیدیم، برای المپیک ۲۰۲۰ از حضور یک مربی خارجی بهره بگیریم.»

 


Page Generated in 0.0055 sec