printlogo


کد خبر: 166429تاریخ: 1397/6/22 00:00
بواتنگ: ترجیح دادم در بایرن بمانم


ژروم بواتنگ گفته که منچستریونایتد و پاری سن‌ژرمن در تابستان به دنبال خریدش بودند. او همچنین گفت که ژوزه مورینیو نتوانست او را متقاعد به ترک بایرن مونیخ کند.
این مدافع آلمانی در تابستان زیر نظر چندین باشگاه بود اما ترجیح داد که برای هشتمین فصل هم در بایرن بماند.
بواتنگ پیش‌تر در منچسترسیتی بازی کرده بود. این بازیکن 30 ساله می‌گوید که دلیلی برای ترک بایرن نداشت: «از طرف پی‌اس‌جی و منچستریونایتد درباره من پرس‌وجو شد. من نمی‌خواستم از بایرن جدا شوم، هرچند که هیجان این را داشتم که چالش جدیدی را تجربه کنم. من احساس می‌کنم در بایرن اوضاع خوبی دارم. اینجا یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیاست.»
بواتنگ سپس گفت که شخصا با مورینیو صحبت کرده است: «من به ژوزه مورینیو زنگ زدم و گفتم که علاقه او به من باعث افتخارم است، و از او بابت اینکه تلاش کرده من را بخرد تشکر کردم. به ژوزه توضیح دادم که ترک بایرن دشوار است و اگر این کار را انجام دهم، همه چیز باید به شکل درست پیش برود.»
 

 


پیرلو برای یک بازی به استرالیا می‌رود


آندره‌آ پیرلو، بازیکن قهرمان جام جهانی مذاکرات مفصلی با تیم نیمه‌حرفه‌ای آوندیل در استرالیا داشته است. این بازیکن 39 ساله ایتالیایی آخرین بار در سال 2017 برای تیم نیویورک‌سیتی بازی کرد. او پیش‌تر دوران درخشانی را در میلان و یوونتوس گذرانده بود.
آوندیل قرار است در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی استرالیا با تیم سیدنی اف‌سی بازی کند و آنها امیدوارند پیرلو را متقاعد کنند که برای این یک بازی، به تیم آنها برود. آنها فصل گذشته در لیگ برتر ویکتوریا سوم شدند و به این ترتیب به جام حذفی استرالیا راه یافتند. آنها در دور قبل، دوون‌پورت را با نتیجه چهار بر یک بردند و به مرحله یک‌چهارم نهایی رسیده‌اند و در این مرحله با تیم سیدنی اف‌سی بازی دارند که قهرمان دوره قبل این رقابت‌ها است.

 


Page Generated in 0.0056 sec