printlogo


کد خبر: 166399تاریخ: 1397/6/22 00:00
ابقای یار غار فیروز در ماشین
اسماعیل فرهادی هافبک مورد علاقه فیروز کریمی با وجود برکناری او از سرمربیگری ماشین‌سازی تبریز، در این تیم ماندنی شد.
فرهادی یکی از بازیکنانی بود که فیروز کریمی بلافاصله پس از قبول هدایت گسترش فولاد در لیگ هفدهم او را به تیمش اضافه کرد. پس از اینکه گسترش فولاد به ماشین‌سازی تغییر نام داده شد و لیگ هجدهم را آغاز کرد شاهد برکناری فیروز کریمی پس از چند هفته بودیم اما بازیکن مورد علاقه او در جمع سبزپوشان ابقا شد. فیروز کریمی که پس از خرید فرهادی به دلیل بیرون ماندن این بازیکن به مدت چند ماه و همچنین سن بالای او مورد انتقاد قرار گرفته بود به حمایت قاطع از فرهادی پرداخته و او را یکی از ستاره‌های تیمش نامید. فرهادی در لیگ هفدهم به خوبی پاسخ اعتماد کریمی را داد و به یکی از بهترین‌های تیمش تبدیل شد. پس از جدایی فیروز کریمی از جمع ماشین‌سازان شایعاتی مبنی بر جدایی اسماعیل فرهادی شنیده می‌شد اما این اتفاق رخ نداد و شاهد حضور این بازیکن باتجربه در جمع ماشین‌سازان هستیم.


کفاشیان: در المپیک جوانان بهترین عملکرد را داشته باشیددور جدید تمرینات تیم فوتسال زیر 18 سال (المپیک) در مرکز ملی فوتبال آغاز شده تا بازیکنان خود را برای شرکت در رقابت‌های المپیک 2018 آرژانتین آماده کنند. بازیکنان صبح چهارشنبه با حضور در سالن هندبال تمرینات خود را برگزار کردند که در این تمرین علی کفاشیان به همراه عباس ترابیان نظاره‌گر تمرینات شاگردان علی صانعی بودند.
علی کفاشیان نایب رییس اول فدراسیون فوتبال و سرپرست کمیته فوتسال در جمع بازیکنان تیم فوتسال المپیک گفت: «شما برترین‌های فوتسال هستید که در تیم ملی حضور دارید. از شما می‌خواهم در یکی از مهم‌ترین رویداد جهان که المپیک 2018 آرژانتین است، بهترین عملکرد را داشته باشید. شما انتخاب شده‌اید تا برای ایران به میدان بروید و بهترین نتیجه و عملکرد را کسب کنید. این نخستین حضور تیم ملی فوتسال زیر 18 سال در المپیک است. نمایش شما در این مسابقه بزرگ می‌تواند به همه جهانیان ثابت کند که فوتسال ایران همیشه جزو بهترین‌ها در آسیا و جهان بوده. از شما می‌خواهم با تمام تلاش خود بهترین نتیجه را کسب کرده و مزد ماه‌ها تلاش خود را بگیرید.»
کفاشیان سعی کرد با این صحبت‌ها به تیم فوتسال المپیک امید و انگیزه بدهد تا بتوانند مثل تیم بزرگسالان، افتخارآفرینی کنند. رقابت‌های فوتسال المپیک 2018 آرژانتین از 15 لغایت 26 مهرماه با حضور 10 تیم در بوینس‌آیرس برگزار می‌شود. تیم ملی فوتسال جوانان کشورمان در گروه B با تیم‌های برزیل، روسیه، جزایرسلیمان و کارستاریکا همگروه شد.
 


Page Generated in 0.0055 sec