printlogo


کد خبر: 166398تاریخ: 1397/6/22 00:00
اخباری همچنان بلاتکلیف و بدون تیم
محمدرضا اخباری دروازه‌بان سایپا که با شرایط خاص و سختی از این تیم جدا شد، این روزها در حال مذاکره با تیم‌های خواهانش است. در این میان ماشین‌سازی خیلی بیشتر از دیگر تیم‌ها پیگیر حضور اخباری است اما این دروازه‌بان هنوز به سبزپوشان تبریزی پاسخی نداده. بر این اساس، مسوولان ماشین‌سازی بلاتکلیف ماندند و نمی‌دانند اخباری به این تیم می‌رود یا نه.
گفته می‌شود محمدرضا اخباری از فولاد خوزستان هم پیشنهاد دارد اما منتظر است تا تکلیف سرمربی این تیم مشخص شود و بعد از آن تصمیم نهایی‌اش را بگیرد. اخباری خیلی دوست داشت این فصل به تراکتورسازی تبریز برگردد و در آنجا کارش را دنبال کند اما این باشگاه اعلام کرد نیازی به دروازه‌بان جدید ندارد.
محمدرضا اخباری که از تراکتورسازی به تیم ملی رسید ظاهرا همچنان به آن روزها فکر می‌کند و می‌خواست با این تیم قرمزپوش بار دیگر شانس رسیدن به تیم ملی را پیدا کند که فعلا حضورش در تراکتورسازی منتفی است و احتمالا باید شانس خود را در ماشین‌سازی امتحان کند.


مهاجری: از کاسپین باید ترسید


با جدایی فیروز کریمی از ماشین‌سازی، به تازگی رضا مهاجری هدایت تیم سبزپوش تبریزی را به عهده گرفت. مهاجری که در نخستین بازی باید تیمش را مقابل تیم دسته پایینی ستاره کاسپین بابل به میدان بفرستد، در مورد این بازی از جام حذفی که برای او اهمیت زیادی دارد، می‌گوید: «همیشه از این تیم‌ها باید ترسید چون آنها انگیزه چند برابری دارند و با تمام وجود می‌آیند تا پیروز شوند. ما شناخت چندانی از تیم ستاره کاسپین بابل نداریم اما این تیم حریفان خوبی را شکست داد که به این مرحله رسید. پس باید باهوش باشیم و بازی خوبی مقابل آنها انجام دهیم.»
مهاجری درباره شرایط ماشین‌سازی تبریز برای بازی حذفی مقابل کاسپین بابل توضیح می‌دهد: «خدا را شکر شرایط تیم خوب است و تمرینات خوبی داشتیم. کاملا آماده هستیم تا مقابل کاسپین بازی خوبی انجام دهیم و به پیروزی برسیم.» سرمربی ماشین‌سازی تبریز در رابطه با بازیکنان جدیدی که قرار بود به این تیم اضافه شوند، می‌گوید: «پیگیر هستیم تا چند بازیکن جدید دیگر به تیم اضافه کنیم اما هنوز هیچ چیز نهایی نشده. با محمدرضا اخباری مذاکرات خوبی داشتیم و منتظریم این بازیکن جواب نهایی‌اش را به ما بدهد. با اخباری فعلا صحبتی در مورد مسائل مالی نداشتیم و باید ببینیم او چه تصمیمی برای آینده‌اش دارد.»
رضا مهاجری در رابطه با اینکه گفته می‌شود آندرانیک تیموریان مصدوم است که به ماشین‌سازی تبریز اضافه شده، اینچنین توضیح می‌دهد: «مصدوم نه، بلکه آندو کمی نیاز دارد تا به آمادگی صددرصد برسد. آندرانیک تیموریان بازیکن خیلی خوبی است که اگر آماده شود، می‌تواند کمک زیادی به تیم ما داشته باشد.»
 


Page Generated in 0.0056 sec