printlogo


کد خبر: 166394تاریخ: 1397/6/22 00:00
علیاری: دوست دارم در بازی رسمی هت‌تریک کنم
مجید علیاری مهاجم پارس جنوبی جم امیدوار است تیمش با برتری مقابل پیکان گام محکمی برای رسیدن به فینال جام حذفی بردارد: «پیکان تیم خوبی است. آنها هم مثل پارس جنوبی ثبات خوبی در بحث کادر فنی داشته‌اند. البته پیکان نسبت به سال قبل تغییرات زیادی نداشته اما ما شرایطمان برعکس بود. با این حال به زمین می‌رویم تا بتوانیم با دست پر خارج شویم. برای بردن بازی خواهیم کرد و امیدوارم خدا کمک کند تا این نتیجه را به دست آوریم. جام حذفی فرصت خوبی است تا با 4، 5 بازی بتوانید به فینال برسید و سهمیه آسیایی بگیرید. البته کار سخت است اما باید از همین مرحله اول محکم گام برداریم و برای بالا رفتن تلاش کنیم.»
علیاری که در بازی دوستانه تیمش مقابل مقاومت تهران هت‌تریک کرد، در مورد این مساله توضیح می‌دهد: «در بازی‌های دوستانه نتیجه اهمیتی ندارد. من به‌عنوان یک بازیکن همیشه تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارم و حالا خدا را شکر که در این بازی دوستانه هم 3 گل زدم. البته دوست دارم برای تیمم گل بزنم و مفید باشم اما موفقیت تیم اهمیت بیشتری دارد. امیدوارم این روند را در بازی‌های رسمی هم ادامه دهم و بتوانم با گل زدن گامی مثبت برای موفقیت تیمم بردارم.»
 مهاجم پارس جنوبی درباره ترافیک موجود در خط حمله تیمش و اینکه هیچ بازیکنی از جایگاهش در ترکیب اصلی مطمئن نیست، می‌گوید: «ما بازیکنان خوبی را در پست‌های وینگر و مهاجم داریم. همه با هم برای موفقیت پارس جنوبی تلاش می‌کنیم و واقعا تفاوتی ندارد چه کسی بازی کند.»

 


Page Generated in 0.0054 sec