printlogo


کد خبر: 166385تاریخ: 1397/6/22 00:00
فتحی در تمرین استقلال


امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال بعد از پرداخت 10 درصد از قرارداد بازیکنان و شارژ آنها پیش از دیدار با السد، دست پر در تمرین آبی‌ها حاضر شد. فتحی در جمع بازیکنان اعلام کرد با توجه به اهمیت دیدار با السد برای این باشگاه، در صورتی که آبی‌پوشان موفق به حذف السد شوند، پاداش چشمگیری به آنها پرداخت خواهد شد. او در جمع بازیکنان با پیشنهاد مشاوران خود در جمع آبی‌ها اعلام کرد، در صورتی که استقلالی‌ها موفق به انجام این ماموریت بزرگ شوند، 5 هزار دلار پاداش برای آنها در نظر گرفته است.
این پیشنهاد فتحی با استقبال بازیکنان و کادرفنی آبی‌ها روبه‌رو شد و با توجه به شرایط نامناسب مالی آبی‌ها می‌تواند آنها را برای دیدار روز دوشنبه به شدت باانگیزه کند. همچنین شفر بعد از صحبت‌های فتحی با بازیکنان استقلال صحبت کرد و به این نکته اشاره داشت که اگر ناامید هستند اصلا با تیم به قطر نروند.


توفیقی و مظلوم‌نمایی‌هایش

بدتر از اتفاقات عجیبی که در این فوتبال می‌افتد این است که مدیران مستعفی سعی می‌کنند کارهای خودشان را توجیه کنند و انگار هیچ گاه یاد نگرفته‌اند که با عذرخواهی می‌شود دل این هوادار را به دست آورد.
چه کسی می‌تواند از کارنامه کاری مدیران قبلی استقلال دفاع کند، کارنامه‌ای پر از ضعف‌های مدیریتی که بعضا دامنه اشتباهات و ضعف‌های مدیریتی آنها به فراسوی این مرزها هم رفته است.
پرونده‌های عجیب و غریبی که طی چند وقت اخیر رو شده است، نمونه بارزی از همین سوء مدیریت‌ها است اما چون زبان عذرخواهی ندارند، حرف‌هایی به زبان می‌آورند که آتش انتقادات را تندتر می‌کنند.
 این روزها در کنار افتخاری، پیکان انتقادات به طرف توفیقی معاون سابق ورزشی استقلال هم نشانه رفته اما او مطابق معمول به جای عذرخواهی با مظلوم‌نمایی سعی می‌کند خودش را از همه انتقادات و ضعف‌ها مبرا کند.
به هر حال این هم شیوه‌ای از مدیریت است که اگر به درد هرکسی نخورد، به درد خود مقصران ماجرا می‌خورد.
 


Page Generated in 0.0051 sec