printlogo


کد خبر: 166384تاریخ: 1397/6/22 00:00
جلسه شفر با الحاجی
وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال در جریان تمرین تیمش، دقایقی با الحاجی گرو مهاجم نیجریه‌ای استقلال صحبت کرد. سرمربی آلمانی آبی‌پوشان از مهاجم تیمش خواست که تلاش بیشتری کرده تا خودش را با سایر بازیکنان هماهنگ کند. او همچنین به گرو گفته برای اینکه پایش به گلزنی باز شود، باید بهتر عمل کرده و در زمین همه تلاشش را به کار بگیرد. این صحبت‌ها در حالی انجام شد که گرو هنوز نتوانسته برای استقلال گل بزند و حتی زمزمه نیمکت نشینی او در بازی با السد شنیده شده است. استقلال در فصل جاری با همان مشکلی دست و پنجه نرم می‌کند که فصل پیش هم در این مقطع زمانی داشت و شفر سعی کرد این مشکل را با تدبیر خاص خودش رفع کند، حالا اما استقلال بابت خریدهای خارجی خود خرج کرده است و توقع دارد که آنها در این مقطع بتوانند به تیم کمک کنند. هرچند که تاکنون بازیکنانی مثل الحاجی گرو هیچ کمک خاصی به استقلال نکرده‌اند.


طارق همام و امید به درخشش


هر ساله اشتباهات استقلال تکرار می‌شود، عده‌ای آن را به سوءمدیریت ربط می‌دهند و تعدادی هم کج‌‌سلیقگی مربی می‌دانند که درست تصمیم نگرفته اما در اصل ماجرا هیچ تفاوتی نمی‌کند چون دود همه این کج سلیقگی‌ها و یا سوء مدیریت‌ها به چشم استقلال می‌رود.
بعد از اینکه با کلی هیاهو نتوانستند تیام را برگردانند و جباروف را راضی به ماندن کنند، فهرست دستشان گرفتند و بازیکن خارجی گرفتند به امید اینکه آنها یکی مثل تیام شوند و یا حداقل نصف توانایی جباروف را داشته باشند اما حساب و کتاب‌های آقایان جواب نداد، گرو الحاجی، نیومایر و بازیکنان دیگری که خریدند هنوز انتظارات را برآورده نکرده‌اند، حالا شاید طارق همام بتواند امیدها را زنده کرده و توانایی‌های خود را به معرض نمایش بگذارد.
 استقلال با همین بضاعتش باید تا نیم فصل ادامه دهد و هنر شفر این است که از داشته‌هایش به نحو احسنت استفاده کند. طارق به تازگی به جمع استقلالی‌ها اضافه شد و شاید در بازی با السد هم بتواند کاری انجام دهد که به نفع استقلال باشد. استقلال در قطر و در بازی با السد شاید مجبور شود که انتحاری بازی کند، چون چیزی برای از دست دادن ندارد.
 


Page Generated in 0.0058 sec