printlogo


کد خبر: 166379تاریخ: 1397/6/22 00:00
خبرو مصاحبهعبداللهی دوباره روی نیمکت استقلال
استقلال دوشنبه هفته آینده باید بازی برگشت مقابل السد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در قطر برگزار کند. با توجه به اینکه طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا، ۱۱ نفر از اعضای کادرفنی و بازیکنان می‌توانند روی نیمکت بنشینند، وینفرد شفر از مسوولان استقلال خواسته که ساشا پسرش هم روی نیمکت بنشیند. همچنین قرار است نصرا... عبداللهی مدیر فنی و مشاور مدیرعامل استقلال هم روی نیمکت بنشیند.

 فتحی و خطیر در راه قطر
 تیم استقلال خودش را برای بازی برگشت مقابل السد قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند. استقلال در حالی راهی دوحه می‌شود که از اعضای هیات مدیره استقلال کسی نخواهد بود اما امیرحسین فتحی سرپرست و علی خطیر معاون ورزشی باشگاه، آبی‌پوشان را در این سفر همراهی خواهند کرد. دیدار استقلال برابر السد دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

ایمان عالمی:
 شرایط برای استقلال سخت و بغرنج است
 بدون شک کار برای استقلال در بازی با السد سخت است. ایمان عالمی بازیکن سابق استقلال در خصوص این بازی اینطور می‌گوید: «بدون تعارف باید بگویم که شرایط برای استقلال سخت است. این تیم راه دشواری در پیش دارد و با توجه به شکست 3 بر یک در دیدار رفت، شرایط برای استقلال بسیار بغرنج شده است. السد یک تیم کاملاً حرفه‌ای است. هافبک‌های بزرگی دارد و این تیم از مهره‌های قابل قبولی برخوردار است و با توجه به پیروزی که در تهران به دست آورده‌اند، مطمئناً به راحتی نمی‌خواهند صعود به دور بعد را از دست بدهند. البته همیشه استقلال چه در ادوار گذشته و چه در حال حاضر در خانه حریف بهتر بازی کرده و پیروزی‌های بزرگی هم به دست آورده و امیدوارم این بار هم چنین اتفاقی رخ دهد و استقلال بتواند در قطر با شکست السد به دور بعد صعود کند.» پیشکسوت استقلال در خصوص غیبت شش ملی‌پوش آبی‌پوشان به دلیل حضور در اردوی تیم ملی می‌گوید: «مطمئناً این مساله به استقلال ضربه می‌زند. این روزها زمان خوبی بود تا با حضور همه بازیکنان، شفر بتواند به خواسته‌های تاکتیکی خود برسد اما غیبت این تعداد بازیکن که همگی جزو مهره‌های اصلی تیم هستند باعث می‌شود که در روند کارهای تاکتیکی و آماده‌سازی خلل به وجود بیاید.»

 


Page Generated in 0.0056 sec