printlogo


کد خبر: 166376تاریخ: 1397/6/22 00:00
دایی: با تمام قوا مقابل سردار بوکان بازی می‌کنیم


علی دایی سرمربی سایپا می‌خواهد این فصل تیمش را در هر 3 جام به موفقیت برساند. دایی حالا تیمش را مقابل سردار بوکان در مرحله یک شانزدهم پایانی جام حذفی آماده کرده. او درباره این بازی می‌گوید: «ما خاطرات خوبی از جام حذفی سال قبل نداریم و سال گذشته به ناحق از این رقابت‌ها خارج شدیم. باید از تجربه سال گذشته درس بگیریم، حریفان را دست‌کم نگیریم و در هر مسابقه محکم بازی کنیم.
 مطمئن باشید سردار بوکان برای ما یک تیم محترم است و با تمام توان مقابل آنها بازی می‌کنیم. مطمئن باشید به دنبال پیروزی هستیم و به دور بعد صعود خواهیم کرد. در جام حذفی اگر مقابل تیم لیگ دست سومی هم بازی کنیم، کارمان سخت خواهد بود چراکه این تیم‌ها چیزی برای از دست دادن ندارند و حتی اگر بتوانند پیروز شوند، خیلی چیزها را به دست می‌آورند. برای همین ما ریسک نمی‌کنیم و می‌خواهیم با تمام قوا به میدان برویم.» سرمربی سایپا درباره انتقاداتی که در اوایل فصل به مهدی ترابی وارد می‌‌شد اما این بازیکن در بازی دوستانه تیم ملی مقابل ازبکستان موفق به زدن گل شد، می‌گوید: «مطمئناً مهدی بازیکن خوب و بزرگی است. همیشه گفته‌ام او سال قبل به ما کمک زیادی کرد و توانست در لحظات حساس به داد تیم ما برسد. مطمئناً اگر مهدی آرامش روحی داشته باشد می‌تواند به تیم ما و تیم ملی کمک زیادی بکند. در بازی مقابل ازبکستان هم تک گل تیم ملی را به ثمر رساند و باعث پیروزی ایران در یک بازی دوستانه شد.» دایی در رابطه با اینکه به نظر می‌رسد هنوز قرارداد کی‌روش با تیم ملی تمدید نشده، توضیح می‌دهد: «می‌توانید این سوال را از تاج و مسوولان فدراسیون بپرسید. وظیفه من این است که همیشه از تیم ملی کشورم حمایت کنم. فکر می‌کنم پاسخ به این سوال در حیطه وظایف من نیست.»

 


قربانی: توفیقی اجازه ندارد درباره پیشکسوتان صحبت کند

پیروز قربانی که سال‌ها در استقلال بازی می‌کرد حالا باید با عنوان سرمربی تیم سردار بوکان مقابل سایپایی قرار بگیرد که سرمربی‌اش سال‌ها در پرسپولیس حضور داشت. قربانی درباره این بازی از مرحله یک شانزدهم پایانی جام حذفی می‌گوید: «این بازی می‌تواند عرصه خیلی خوبی برای ما باشد که خودمان را محک بزنیم، آن هم مقابل تیم خوبی مثل سایپا. تیم ما به دنبال پیشرفت است و می‌خواهیم در این بازی ببینیم کجای کار هستیم. هدف ما از حضور در جام حذفی این است.» سرمربی در رابطه با اینکه آیا او هم مانند سایر بازیکنان و مربیان پیشین استقلال طلبی از این تیم دارد یا نه، توضیح می‌دهد: «اگر هم طلب داشته باشم، دیگر یادم نیست. البته این موضوع زیاد اهمیت ندارد چون ما هرچه داریم از استقلال است و بالا و پایین طلب‌مان را می‌بخشیم.» قربانی در واکنش به اظهارات پندار توفیقی معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال هم می‌گوید: «مصاحبه‌ای از آقای توفیقی خواندم که خیلی بد درباره استقلال و فوتبالی‌ها صحبت کرده بود. واقعاً برای کسانی که این افراد را به فوتبال می‌آوردند و به آنها مسوولیت می‌دهند، متأسفم. در مدتی که این فرد در استقلال بود، فقط یک کت و شلوار و عکس‌های یادگاری از او دیده‌ام. توفیقی حتی با بازیکن 18 ساله هم عکس گرفته و این بار هم خیلی بی‌ادبانه صحبت کرده. آقای توفیقی! اگر به فوتبال علاقه نداری، خیلی بی‌جا می‌کنی وارد این رشته می‌شوی!‌ از این به بعد هم حق نداری راجع‌ به پیشکسوتان صحبت کنی! متأسفانه فوتبال جایی شده که این آدم‌ها به آن ورود کرده و بعد اینگونه صحبت می‌کنند. این افراد آخر سر هم به یک رده بالاتر می‌روند و بعد همه می‌گویند در فوتبال فساد وجود دارد.»


 


Page Generated in 0.0048 sec