printlogo


کد خبر: 166363تاریخ: 1397/6/22 00:00
مصاحبه و خبررضاوند: حذف سال قبل برای سایپا درس عبرت شد
آرش رضاوند هافبک سایپا اگرچه می‌داند حریف تیمش در جام حذفی یک تیم دسته دومی است اما می‌گوید نباید این حریف را دست‌کم گرفت: «درست است که حریف ما در جام حذفی لیگ دویی است ولی قطعا بازی خیلی سختی داریم و نباید حریف را دست‌کم بگیریم؛ خدا را شکر با توجه به دو برد آخرمان در لیگ، شرایط خوبی پیدا کردیم و آماده جام حذفی هستیم.» رضاوند در رابطه با دلایل سخت بودن بازی با سردار بوکان توضیح می‌دهد: «اصلا نمی‌توان پیش‌بینی از این مسابقات و تیم‌های ناشناخته داشت؛ سال قبل در همین مرحله به اکسین باختیم و حذف شدیم که برای ما درس عبرت شد؛ در یکسری از مسابقات حذفی شگفتی اتفاق می‌افتد و با توجه به اینکه هیچ شناختی از سردار بوکان نداریم، این حریف برای ما خطرناک خواهد بود. ان‌شاءا... اتفاقات فصل گذشته برای سایپا نمی‌افتد؛ با تمام قوا در این بازی حاضر خواهیم شد و می‌رویم تا برد خوبی کسب کنیم؛ امیدوار به پیروزی هستیم و تنها هدف ما صعود به مرحله بعد است.» هافبک سایپا به جایگاه سوم تیمش در جدول لیگ برتر اشاره می‌کند و می‌گوید: «الان نمی‌شود پیش‌بینی درستی از رتبه تیم‌ها داشت و به نظرم در نیم ‌فصل اول اصلا نباید به جدول نگاه کرد؛ تمام مسابقات سخت است؛ خدا را شکر دو برد پیاپی هم به دست آوردیم که موجب شد از نظر روحی شرایط بهتری داشته باشیم و امیدوارتر به ادامه فصل نگاه کنیم.» آرش رضاوند درباره برنامه سایپا برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم توضیح می‌دهد: «مطمئنا کادر فنی و باشگاه برای این مسابقات برنامه دارند و با نفراتی که در نیم ‌فصل جذب می‌کنیم، حضور پُر قدرت‌تری در رقابت‌های آسیایی خواهیم داشت.»

هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان
شاگردان یاری به دنبال حفظ صدرنشینی
هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان جمعه با برگزاری 5 بازی در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود. تیم صدرنشین سپیدرود که این روزها با حاشیه‌های زیادی رو به ‌رو بوده و حتی بحث انتقالش به اصفهان مطرح شده در این هفته در دیداری سخت و حساس مقابل شرکت ملی حفاری به میدان می‌رود که با تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار دارد. سپیدرود در صورت برتری، با اقتدار در صدر جدول تکیه خواهد زد اما حفاری هم اجازه نخواهد داد حریفش به راحتی صدر را در اختیار بگیرد. در دیگر بازی‌های این هفته پارس‌آرای شیراز که با 10 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد، از دختران کویر مس کرمان پذیرایی می‌کند که با 7 امتیاز در رده چهارم قرار گرفته است. برنامه کامل هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان به این شرح است:
جمعه 23 شهریور 97، ساعت 11:00
 پارس‌آرا شیراز- دختران کویر مس کرمان
 شهرداری رشت- پالایش نفت آبادان
 ملی حفاری ایران- سپیدرود تهران
 مس رفسنجان- هیات فوتبال خراسان رضوی
استقلال ساری- پویندگان فجر شیراز

تغییر نام تیم فوتسال بانوان سپیدرود به نامی‌نو اصفهان
بعد از گذشت پنج هفته از لیگ برتر فوتسال بانوان، تیم سپیدرود که با مشکلات مدیریتی دست و پنجه نرم می‌کرد، سرانجام با مدیریت جدید و با نام «نامی‌نو اصفهان» به کار خود ادامه می‌دهد. این تیم سه گزینه برای جذب حامی مالی داشت که از بین این گزینه‌ها با در نظر گرفتن همه جوانب «نامی‌نو اصفهان» را انتخاب کرد.

 


Page Generated in 0.0054 sec