printlogo


کد خبر: 163593تاریخ: 1397/5/22 00:00
علیپور، آقای گل یک گله


علی علیپور بعد از آقای گلی لیگ هفدهم، کارش در فصل جدید را با گل سه امتیازی خود مقابل پدیده آغاز کرد. گرچه آن گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید اما می‌توانست برای آقای گل لیگ، نویدبخش فصل موفق دیگری باشد.
علیپور اما در دو بازی بعدی در گلزنی ناکام بود. او البته فرصت‌هایی برای گلزنی پیدا کرد اما در نهایت موفق نشد گلی به نام خود ثبت کند. تنها یک گل در بازی اول، آن هم از روی نقطه پنالتی، شروع خوبی برای آقای گل فصل پیش نبوده است. بخصوص که آن گل هم در ورزشگاه آزادی و در حضور هواداران پرسپولیس نبوده است.
در واقع اگر علیپور می‌خواهد موفقیت فصل گذشته خود را تکرار کند باید رویه متفاوتی در پیش بگیرد. بازی با نفت مسجد سلیمان فرصت خوبی است که علیپور نخستین جشن گل خود در ورزشگاه آزادی در فصل هجدهم را برگزار کند و ثابت کند این فصل هم می‌تواند کاندیدای کسب عنوان آقای گلی باشد.

 


پرسپولیس اعتراض کرد و در آزادی ماند

بدتر از تلخی‌های بازی اهواز، این حرف روز گذشته سرپرست ورزشگاه آزادی بود که «به دلیل بالا بودن خسارات وارد شده به ورزشگاه آزادی در بازی استقلال و تراکتورسازی، احتمال دارد این ورزشگاه نتواند میزبان بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان باشد.» این تنها یک احتمال بود و شاید هم بهانه‌ای برای اینکه مزه دهان پرسپولیسی‌ها را بدانند اما هر چه بود، نه باشگاه آن را پذیرفت و نه هواداران. می‌شد پیش‌بینی کرد که در صورت بیرون کردن پرسپولیس از آزادی هواداران این تیم معترض شوند و باشگاه هم که نمی‌خواست حاشیه تازه‌ای را تجربه کند و امتیاز میزبانی از نفت مسجدسلیمان را به این سادگی‌ها از دست بدهد، اعتراض کرد. حرف باشگاه این بود که پرسپولیس نباید قربانی اشتباهات هواداران استقلال و تراکتورسازی شود و خواهان این شد که به هر قیمتی شده، در ورزشگاه آزادی از نفت مسجدسلیمان پذیرایی کند. همانطور که پیش‌بینی می‌شد، این اعتراض مقبول افتاد و قرار شد پرسپولیسی‌ها هم در آزادی بازی کنند. چیزی که سرپرست این ورزشگاه درباره‌اش گفته: «دنبال رفع این آسیب‌ها هستیم تا ورزشگاه آزادی را برای بازی پنج‌شنبه پرسپولیس آماده کنیم.»


 


Page Generated in 0.0055 sec