printlogo


کد خبر: 163590تاریخ: 1397/5/22 00:00
لیگ قهرمانان


آنالیز الدحیل
کادر فنی پرسپولیس در خلال لیگ برتر نگاه ویژه‌ای هم به بازی با الدحیل دارد. پرسپولیس ششم شهریورماه بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در دوحه مقابل الدحیل برگزار می‌کند و این در حالی است که حریف قطری‌اش در دو بازی اخیر خود 9 گل زده. به همین دلیل و برای شناخت دقیق‌تر از الدحیل، برانکو ایوانکوویچ به آنالیزور تیمش ماموریت ویژه داده تا دو بازی ابتدایی الدحیل در لیگ ستارگان قطر را بررسی کند و اطلاعاتش را در اختیار او قرار دهد.
 
پیروزی 6 گله
 حریف پرسپولیس
حریف آسیایی پرسپولیس دومین هفته لیگ قطر را هم با یک پیروزی پرگل به پایان رساند. این تیم که در هفته نخست الشحانیه را 3 بر صفر شکست داده بود، این بار میزبان الخور بود و با 6 گل بر این تیم پیروز شد. در این دیدار العربی در دقیقه 10 از روی نقطه پنالتی، معز علی در دقایق 23 و 73، ادمیلسون جونیور 58 و 63، تائه هی 62 گل زدند.
 
لیگ، تدارکاتی آسیا
سرمربی الدحیل از بازی‌های لیگ ستارگان قطر به‌عنوان ایستگاه آماده‌سازی برای مصاف آسیایی با پرسپولیس یاد کرده است.
 نبیل معلول پس از پیروزی 6 بر صفر شنبه شب الدحیل برابر الخور گفته: «بسیار قدرتمندانه وارد بازی شدیم و هدف ما فقط پیروزی بود. ما همچنان روی بازدهی بیشتر بازیکنان کار می‌کنیم و با خسته‌کردن حریف توانستیم نتیجه پرگلی را به دست آوریم. بازی‌های لیگ ستارگان قطر برای ما ایستگاه آماده‌سازی بازی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس است.»
 
سفر سه روزه به قطر
سفر پرسپولیس به قطر برای بازی با الدحیل سه روزه است. این بازی روز 6 شهریور برگزار می‌شود و‌ قرمزها دو روز پیش از آن یعنی چهارم شهریور با کاروانی ۴۵ نفره راهی دوحه قطر خواهند شد. تیم برانکو دو تمرین آخر خود را در قطر برگزار می‌کند و بلافاصله بعد از بازی سه‌شنبه شب راهی فرودگاه دوحه خواهد شد تا زودتر به تهران برگردد.
 


Page Generated in 0.0060 sec