printlogo


کد خبر: 163589تاریخ: 1397/5/22 00:00
خبرکوتاه

اعتراض به میزبانی اهوازی‌ها
باشگاه پرسپولیس از نحوه میزبانی استقلال خوزستان به کمیته انضباطی فدراسیون شکایت کرد. گزارش‌های مربوط به حواشی این مسابقه که اکثر آنها همراه با فیلم بوده، توسط مدیر و افسر امنیتی باشگاه پرسپولیس در اختیار حمیدرضا گرشاسبی قرار داده شده و به تصمیم او، این باشگاه شکایت خود را از میزبانی تیم استقلال خوزستان رسمی کرد.
 
کی دست به جیب می‌شوند؟
مسوولان باشگاه پرسپولیس به بازیکنان این تیم وعده داده بودند که به زودی بخشی از مطالبات آنها را واریز خواهند کرد اما هنوز این اتفاق رخ نداده. موعد پرداخت پول از سوی حامی مالی این باشگاه آخر مرداد است اما مسوولان پرسپولیس از حامی مالی خواسته‌اند که در صورت امکان، این پول زودتر به حساب باشگاه واریز شود تا پیش از علنی شدن اعتراض بازیکنان بتوانند بخشی از قراردادهای آنها را بپردازند.
 
منشا تنها شد
خانواده مهاجم پرسپولیس مجبور به ترک ایران شدند. گادوین منشا که یک پسر ۱۶ ماهه دارد، دومین فرزندش به زودی متولد خواهد شد. به همین دلیل همسر و فرزند این بازیکن شنبه شب ایران را به مقصد ایتالیا ترک کردند تا فرزند دوم منشا هم که قرار است در ایتالیا به دنیا بیاید، پاسپورت اروپایی داشته باشد.
 
همه تمرین کردند، جز ربیع‌خواه
پرسپولیس تمرین امروز خود را از ساعت 10 صبح انجام داد. تمرینی که در سالن وزنه سوت خورد و زیر نظر برانکو در زمین فوتبال ادامه پیدا کرد. تمرین بدنی ترکیبی از فعالیت‌های قدرتی، سرعتی و تقویت عضلات بود. در بخش فنی کارهای ترکیبی انجام شد و پس از آن بازیکنان راه‌های استفاده از فضاهای کناری و همچنین مقابله با این نوع بازی را مرور کردند اما ربیع‌خواه که فعلا تمرینات اختصاصی برای تقویت عضلات را انجام می‌دهد، در این تمرین جایی نداشت.
 
دو شهرآورد در 5 روز؟
پرسپولیس و استقلال ممکن است در مهرماه به فاصله 5 روز دو بار به مصاف هم بروند. این دو تیم نخستین شهرآورد این فصل را در حالی در تاریخ 5 مهر ماه برگزار می‌کنند که در صورت پیروزی برابر رقبای قطری و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان، در تاریخ 10 مهر هم باید در آسیا با هم روبه‌رو شوند.

 


Page Generated in 0.0055 sec