printlogo


کد خبر: 163585تاریخ: 1397/5/22 00:00
گزارشترافیک جاکارتا ساعت تمرین امید را تغییر داد
مشکل بزرگ کرانچار و کادرش؛ از عربستان فیلم ندارند
تیم امید برای بازی با عربستان در نخستین مسابقه از بازی‌های آسیایی جاکارتا آماده می‌شود. صبح یکشنبه دومین تمرین این تیم در جاکارتا برگزار شد. ابتدا قرار بود تمرینات در نوبت عصر انجام شود اما به خاطر ترافیک شدید جاکارتا مسوولان این تیم تصمیم گرفتند زمان تمرینات را تغییر دهند. به گفته استیلی مشکلی در بین بازیکنان وجود ندارد و آنها با انگیزه تمرین می‌کنند. دو بازیکنی هم که دچار آسیب دیدگی شده بودند به تیم ملحق شده‌اند. عصر یکشنبه کلاس آنالیز بازی مقابل عربستان برای بازیکنان برگزار شد اما متاسفانه فیلم مناسبی از بازی‌های این تیم در اختیار کادر فنی امید نیست و با آن فیلم‌های محدودی که در دست کادر فنی است سعی خواهند کرد بازیکنان را از لحاظ ذهنی نسبت به حریف خود آشنا کنند.
 
کرانچار: به خاطر میزبانی چین نتوانستیم مساوی کنیم
زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم امید درباره اردوی تدارکاتی چین و مسابقه با این تیم گفت: «فکر می‌کنم برای ما این بازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود چرا که کادر فنی توانست بازیکنان را محک بزند و پی به نقاط ضعف و قوت تیم ببرد. 5 روز در چین حضور داشتیم و این امر باعث شد تا گزینش خوبی از بازیکنان داشته باشیم و ملی پوشان ارزیابی جدی شوند. نتیجه‌ای که به دست آوردیم بد نبود چرا که برای من اصلا نتیجه مهم نیست و هدفمان ارزیابی و محک خوردن بازیکنان بود.»
سرمربی تیم امید ادامه داد: «بازیکنان ما در شرایطی که وقتی به دنبال کسب نتیجه هستند و حتی برگرداندن نتیجه، باید تسلط در بازی را فرا بگیرند و این مسابقه باعث شد که تمرکز بالایی در این زمینه داشته باشند. ما دو نیمه مختلف را شاهد بودیم. در نیمه اول با ترس وارد زمین شدیم و دو گل دریافت کردیم اما در نیمه دوم هجومی‌تر وارد زمین شدیم و دو گل از سه گلی که دریافت کرده بودیم را جبران کردیم و با کیفیت بالا مسابقه دادیم و به‌خاطر میزبانی چین و شرایطی که وجود داشت، نتوانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. در مجموع از بازی تدارکاتی بسیار راضی هستم و این دیدار برای هماهنگی بازیکنان، کسب تجربه و شناخت بیشتر کادر فنی بسیار مفید و موثر بود.»
 
آغاسی: نتیجه بازی‌های تدارکاتی مهم نیست
عارف آغاسی، بازیکن تیم امید گفت: «برگزاری دو بازی مقابل عراق که بسیار برای عملکرد تیمی و هماهنگی بازیکنان مفید بود باعث شد کادر فنی صرفنظر از نتیجه بازیکنان را ارزیابی کند. اردوی تدارکاتی چین نیز به ما کمک کرد تا نقاط ضعف و قوت خود را شناخته و کادر فنی برنامه ریزی دقیقی برای این امر داشته باشد. درست است که بازی مقابل چین با شکست برای ما همراه بود اما در بازی‌های تدارکاتی هدف ما کسب نتیجه نیست بلکه تمام تمرکزمان بر روی اجرای برنامه‌هایی است که کادر فنی از بازیکنان در حین تمرین و مسابقه می‌خواهد.» این بازیکن گفت: «تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه کسب شود. امیدواریم با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهیم دل مردم را شاد و با دست پر به کشور بازگردیم.»
 
آزادی: مشکل غذا حل شد
محمدرضا آزادی درباره روند آماده سازی تیم امید پیش از ورود به جاکارتا گفت: «خوشبختانه شرایط اردو و تمرینات بسیار خوب بوده، بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام دادیم و حالا با آمادگی کامل به محل برگزاری مسابقات رسیده‌ایم. وضعیت اردو در اینجا هم مطلوب است. البته روز اول ناهماهنگی‌هایی در مورد غذای تیم وجود داشت که تا حدودی طبیعی به نظر می‌رسید اما از شنبه شب مشکلی در این خصوص هم نداشتیم، هماهنگی‌های لازم انجام شد و خوشبختانه کیفیت غذا هم خیلی خوب است.» این بازیکن درباره حضور تیم زیر 21 سال ایران در این مسابقات هم گفت: «خوشبختانه در تیم فعلی به رغم شرایط سنی پایین‌تر نسبت به برخی تیم‌های دیگر، اکثر بچه‌ها سوابق و تجارب بسیار خوبی دارند. با تجربه حضور در بازی‌های رده بزرگسالان، مسابقات لیگ برتر حتی بازی‌های آسیایی به این مسابقات آمده‌اند و امیدواریم بتوانیم به انتظارات به خوبی پاسخ بدهیم. تیم ما سطح بالایی دارد و در جاکارتا تجارب ارزشمندی کسب می‌کنیم.» مهاجم تیم امید در پایان گفت: «بچه‌های تیم انگیزه زیادی دارند و کادرفنی هم با جدیت عملکرد بازیکنان را زیر نظر دارد. آماده‌ایم که همه در کنار هم برای خوشحال کردن مردم با تمام وجود بجنگیم.» 


Page Generated in 0.0054 sec