printlogo


کد خبر: 163552تاریخ: 1397/5/22 00:00
خبر

اوج رقابت دروازه‌بان‌های استقلال در آسیا
حسینی منتظر فرصت
دروازه‌بان جوان استقلال در تلاش است بتواند دوباره در درون دروازه استقلال قرار بگیرد.
 حسین حسینی یکی، دو روز قبل از بازی با پیکان در هفته اول لیگ برتر روی شوت محکم یکی از بازیکنان استقلال دستش آسیب دید و دو بازی اول استقلال را از دست داد. حسینی اما یکی، دو روز قبل از بازی با تراکتورسازی دوباره به تمرینات برگشت و در این بازی نامش در فهرست 18 نفره استقلال قرار گرفت ولی نیمکت‌نشین مهدی رحمتی بود.
مهدی رحمتی در 3 بازی اول لیگ نمایش خوبی در درون دروازه استقلال داشته است .از این رو نیمکت نشین کردن این بازیکن کار بسیار سختی است و با این شرایط حسینی باید منتظر لغزش رقیب خود باشد تا بتواند دوباره به ترکیب اصلی برگردد. هرچند فصل قبل اختلاف‌هایی بین حسینی و رحمتی وجود داشت اما به نظر می‌رسد این دو بازیکن حساسیت کمی در فصل جاری نسبت به هم دارند. مهم‌ترین فضای رقابتی که می‌تواند این روزها در مورد دو دروازه‌بان استقلال مطرح شود این است که کدام یک در بازی با السد در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند. می‌توان اینطور حدس زد که بازی خوب رحمتی در هفته‌های ابتدایی و تجربه بالای او باعث شود که شفر او را به‌عنوان نفر اول انتخاب کند.

 


چشمی به بازی
با السد می‌رسد؟
یکی از دلواپسی‌های این روزها شفر رسیدن به موقع روزبه چشمی به بازی‌ها است.
چشمی هافبک دفاعی استقلال در نخستین بازی جام جهانی مصدوم شد و به دلیل همان آسیب‌دیدگی نمی‌تواند برای استقلال بازی کند. مدتی است که چشمی در تمرینات استقلال شرکت می‌کند اما بعید است شرایط بازی داشته باشد و نمی‌تواند در بازی با پارس جنوبی به میدان برود اما برای شفر مهم این است که چشمی بتواند در بازی با السد حضور داشته باشد. البته هنوز مشخص نیست که این بازیکن به بازی با السد می‌رسد یا نه.
 


Page Generated in 0.0072 sec