printlogo


کد خبر: 163519تاریخ: 1397/5/22 00:00
به نیت طلایی شدن در جاکارتا وزنه می‌زنم
بهداد سلیمی: آنقدر روی حرکت قیچی تمرین کردم تا ژوری نتواند حقم را ضایع کندستاره فوق‌سنگین وزنه‌برداری ایران با انگیزه‌تر و آماده‌تر از قبل خودش را برای کسب سومین مدال طلایی رنگ بازی‌های آسیایی مهیا می‌کند. بهداد سلیمی بدون تردید یکی از امیدهای کاروان وزنه‌برداری ایران در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی است.
ملی‌پوش فوق‌سنگین ایران بعد از المپیک 2016 ریو تا امروز در هر رویدادی شرکت کرده در حرکت دوضرب و هنگام قیچی کردن وزنه‌ با شیطنت هیات ژوری مسابقات و از دست رفتن فرصت‌های طلایی زندگی‌اش مواجه شده است، ولی این بار قبل از حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی آنقدر روی نقطه ضعفش (حرکت قیچی در دوضرب) کار کرده تا دیگر از این طریق هیات ژوری مسابقات به او ضربه نزند. بهداد سلیمی خودش در این خصوص معتقد است: «به خاطر ناداوری‌های عجیب و غریبی که در حقم روا شد، در طول تمرینات آماده‌‌سازی تیم ملی وزنه‌برداری روی حرکت قیچی دوضرب خیلی تمرین کردم تا داوران و هیات ژوری مسابقات بهانه‌ای برای خطا اعلام کردن حرکات من نداشته باشند.»
 سلیمی در خصوص وضعیت آمادگی خود پیش از اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا می‌گوید: «با توجه به تمریناتی که انجام دادیم شرایط خیلی خوبی دارم و در حال حاضر هم روزهای پایانی اردو را پیش از اعزام به جاکارتا دنیال می‌کنیم.»
ملی‌پوش فوق سنگین کشورمان در مورد اینکه برای حرکت قیچی خود که در مسابقات المپیک و جهانی مورد قبول داوران قرار نگرفت چه فکری کرده، تاکید دارد: «باور کنید در طول تمریناتم روی حرکت قیچی خیلی تمرکز کردم تا داوران و هیات ژوری بهانه‌ای برای خطا اعلام کردن حرکاتم نداشته باشند. هر چند در مسابقات قبلی هم که داوران خطا اعلام می‌کردند معتقدم حرکاتم درست بود و مشکلی نداشت.»
وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان در مورد اینکه آیا کسب مدال طلا توسط او در بازی‌های آسیایی قطعی است، تاکید می‌کند: «بازی‌های آسیایی میدان مهمی برای ورزش کشور است و قطعا هر وزنه‌برداری که به جاکارتا می‌رود هدفش کسب مرغوب‌ترین مدال این دوره از بازی‌ها است. من هم با توجه به اینکه در دو دوره قبلی این مسابقات صاحب نشان طلایی رنگ این میدان معتبر شدم، تمام تلاشم این است تا در جاکارتا با نیت طلایی شدن روی تخته رفته و وزنه بزنم.»
 


Page Generated in 0.0052 sec