printlogo


کد خبر: 163510تاریخ: 1397/5/22 00:00
اسپالتی: مودریچ در رئال می‌ماند


لوچانو اسپالتی احساس می‌کند علاقه لوکا مودریچ برای آمدن به اینترمیلان نشانه بزرگی برای باشگاه ایتالیایی است هرچند انتظار دارد هافبک تیم ملی کرواسی در رئال مادرید بماند. آینده مودریچ در سانتیاگو برنابئو در یکی دو هفته اخیر به شدت مورد ابهام قرار گرفته و گفته می‌شود او به اینترمیلان می‌رود در عین حال گزارش‌هایی هم وجود دارد مبنی بر اینکه بازیکن 32 ساله که به رئال مادرید کمک کرده در پنج فصل اخیر چهار بار قهرمان اروپا شود، در آستانه انعقاد قرارداد جدید با تیم فعلی خود است.
اسپالتی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل اتلتیکومادرید در آخرین مسابقه جام قهرمانان بین‌المللی از مقامات اینتر به خاطر تلاش برای جذب برنده توپ طلای جام جهانی تشکر کرد. او که تیمش را برای نخستین حضور در لیگ قهرمانان بعد از شش سال، آماده می‌کند، گفت: «اینکه او علاقه دارد به تیم ما بیاید نشانه بزرگی برای ما و پروژه‌مان محسوب می‌شود. گرفتن چنین بازیکنی آسان نیست شاید او نیاید اما مدیران ما کار فوق‌العاده‌ای انجام دادند، ببینیم چه می‌شود. فکر نمی‌کنم او بیاید چون رئال مادرید هنوز می‌خواهد رویش حساب کند. ما تیمی قوی هستیم اگر مودریچ بیاید خیلی قوی می‌شویم.»
مودریچ در بازی همزمان دو تیم دیگر شهرهای مادرید و میلان در چارچوب جام برنابئو به‌عنوان یار تعویضی به میدان رفت و در جریان برد 3 بر یک رئال مقابل میلان مورد تشویق شدید هواداران قرار گرفت.
اینتر اگرچه احتمالا یکی از اهداف بزرگ خود در فصل نقل و انتقالات را از دست می‌دهد اما توانست لوتارو مارتینس را به خدمت بگیرد و این بازیکن تیم ملی آرژانتین که مقابل لیون هم گل زده بود، گل پیروزی را در این بازی با یک والی زیبا به ثمر رساند و این شاید بار مسوولیت هم‌تیمی‌اش، مائورو ایکاردی را کم کند. اسپالتی گفت: «گل لوتارو واقعا زیبا بود اما ثباتی که در طول بازی داشت، مهم‌تر بود.»


Page Generated in 0.0052 sec