printlogo


کد خبر: 163509تاریخ: 1397/5/22 00:00
سیمئونه: اتلتیکو هنوز کاملا آماده نیست


دیه‌گو سیمئونه گفته که اتلتیکو مادرید هنوز به فرم ایده‌آل نرسیده است. آنها اخیرا در جام قهرمانان بین‌المللی در ورزشگاه واندا متروپولیتانو یک بر صفر به اینتر باختند. اینتر در این بازی با شوت زیبای لوتارو مارتینس که در فصل انتقالات زیر نظر اتلتیکو هم بود، به گل رسید. اتلتیکو در دقیقه 88 نخستین ضربه داخل چارچوب خود را زد که ضربه سر ویتولو را سمیر هاندانوویچ مهار کرد. مربی اتلتیکو پس از بازی گفت دیدارهایی که تیمش مقابل آرسنال، پی‌اس‌جی و اینتر برگزار کرده بسیار مفید بوده و تیم را آماده سوپرجام اروپا برابر رئال مادرید کرده است: «این بازی‌ها به سود آماده‌سازی ما شد و بازیکنان هم فرصت بازی پیدا کردند و به بهترین شکل برای چهارشنبه آماده می‌شوند. این تورنمنت بسیار جذابی است، چرا که شما با باشگاه‌های خیلی قدرتمندی روبه‌رو می‌شوید که در بالاترین سطح هستند. این رقابت‌ها برای ما عالی است. افسوس که جام جهانی باعث شد بازیکنان در بهترین فرم خود نباشند، چرا که برخی از آنها زیاد بازی نکردند.
بازی با اینتر برای ما جذاب بود چون هر دو تیم تلاش می‌کردند که فرصت گلزنی داشته باشند. ما در برخی زمینه‌ها باید بهتر شویم، برای مثال در زمینه پرس اما در کل این بازی خوبی بود و می‌شد گل‌های بسیار بیشتری هم در این مسابقه زده شود.» توماس لمار، خرید 70 میلیون یورویی اتلتیکو مادرید، در این مسابقه برای نخستین بار در ترکیب ثابت تیمش قرار گرفت و نمایش درخشانی در پست هافبک راست داشت. ژلسون مارتینس، ملی‌پوش پرتغالی هم که در اواسط نیمه دوم جای لمار را گرفت، بازی خوبی انجام داد. سیمئونه گفت: «ما گروه جدیدی از بازیکنان داریم. بازیکنان بسیاری هستند که تازه آمده‌اند و نیاز دارند تا در تیم جا بیفتند. این کار نیاز به زمان دارد. اینکه بازیکنان خوبی داشته باشید کافی نیست، بلکه باید یک تیم تشکیل دهید و ما هنوز به این مرحله نرسیده‌ایم. لمار دارد آرام آرام به آن بازیکنی که تیم نیاز دارد تبدیل می‌شود. شما می‌توانید پویایی، بازی انفجاری و استعداد او را ببینید، چیزهایی که تیم به آنها نیاز دارد. ژلسون هم با سرعت و بازی محکمش در پست بال راست عالی کار کرد.»
آنتوان گریزمان و لوکاس هرناندس، دو بازیکن قهرمان جام جهانی در نخستین بازی‌شان پس از این مسابقات با استقبال گرم هواداران روبه‌رو شدند. سیمئونه گفته که استراحت طولانی آنها در پیش‌فصل ممکن است باعث شود که آنها مقابل رئال در ترکیب ثابت قرار نگیرند. او همچنین گفت: «هر دو نفر خیلی عالی بازی کردند. لوکاس البته کمی محکم‌تر بازی کرد. آنتوان هم تلاش کرد که با تمام توانش بازیخوانی کند.»
سیمئونه درباره تیبو کورتوا، دروازه‌بان سابق اتلتیکو مادرید هم صحبت کرد. کورتوا گفته از کودکی طرفدار رئال مادرید بوده است و سیمئونه گفت احترام کاملی برای این دروازه‌بان قایل است: «کورتوا برای ما بازی کرد و خیلی عالی کار کرد. همه حق دارند نظر خود را بگویند و ما باید به حرف‌هایشان احترام بگذاریم. من همیشه خاطرات خوبی از بازیکنانی دارم که برای ما عالی بازی کرده‌اند. این خاطرات من را چیزی تغییر نخواهد داد، حتی اگر بعدتر در میدان رودرروی هم قرار بگیریم.»
 


Page Generated in 0.0070 sec