printlogo


کد خبر: 163503تاریخ: 1397/5/22 00:00
مصاحبهبدشانس بودیم
ویرا: برای رفتن بالوتلی کمک می‌کنیم


پاتریک ویرا مربی نیس گفت این باشگاه هر کاری بتواند انجام می‌دهد تا به ماریو بالوتلی برای خروج از این تیم کمک کند. بازیکن تیم ملی ایتالیا که در 66 بازی برای این باشگاه فرانسوی 43 گل زده در بازی ابتدای فصل نقشی نداشت و تیمش در خانه با یک گل برابر تیم تازه صعودکرده ریم شکست خورد. از ویرا درباره غیبت بالوتلی سوال شد و او تایید کرد بالو علنا خواستار جدایی از نیس شده و برای همین در بازی اول فصل انتخاب نشد.
هافبک سابق آرسنال گفت: «این بازیکن می‌خواهد برود بنابراین بعید است که بماند. ما بازیکنانی می‌خواهیم که تمایل داشته باشند با باشگاه جلو بروند. وضعیت خیلی پیچیده‌ای است بنابراین باشگاه با تمام توانش به او کمک می‌کند برود.»
دوران حضور بالوتلی در جنوب فرانسه چیزی مثل دوره بازپروری بود بعد از حضور پرماجرا اما کم ثمری که در لیورپول داشت و به خاطر بازی‌های ضعیف به میلان قرض داده شد، او در هفته‌های اخیر آشکارا از میل به جدایی صحبت کرده است.
گفته می‌شود او مذاکراتی با مارسی داشته اما به نظر می‌رسد بی‌نتیجه بوده و انتقال او به تیم‌های فرانسوی منتفی است.
شایعاتی درباره بازگشت این بازیکن 27 ساله به سری A مطرح شده است اما آئورلیو دی لورنتیس رییس ناپولی قویا تکذیب کرد که بازیکن سابق اینتر و میلان را به خدمت بگیرد.
موسی دومبیا، هافبک اهل مالی ریم که به تازگی از روستوف آمده، در دقیقه 2 بازی تنها گل مسابقه را زد. نیس در این بازی 71 درصد مالکیت توپ داشت اما تنها یکی از 19 شوت این تیم در چارچوب بود و جای خالی بالوتلی احساس می‌شد.
ویرا گفت: «گل، کار را سخت کرد، واقعا ناامیدکننده بود. شگفت‌زده شدم، شانس با ما نبود. بخصوص در نیمه دوم، موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم.»
ویرا که با تیم ملی فرانسه قهرمان جام جهانی 1998 شده، مسوولیت هدایت نیس را به عهده گرفت بعد از آنکه لوسین فاوره مربی این تیم راهی بوندس‌لیگا و بوروسیادورتموند شد.
ویرای 42 ساله پیش از این سابقه مربیگری نیویورک سیتی در لیگ آمریکا را دارد و تیمش را دو بار پیاپی تا نیمه‌نهایی کنفرانس بالا برده است. تیم او در بازی‌های بعدی‌اش به مصاف کائن و دیژون می‌رود.


 


Page Generated in 0.0060 sec