printlogo


کد خبر: 163502تاریخ: 1397/5/22 00:00
ادن آزار به زمان بیشتری نیاز دارد
ساری: یک ناپولی دیگر نمی‌خواهممائوریتزیو ساری احساس می‌کند چلسی زیر نظرش در حال پیشرفت است اما هدف او تکرار فرمول موفقیت ناپولی در تیم جدیدش نیست.
تیم ساری در سری A تلاش زیادی برای رسیدن به یوونتوس و قهرمانی سری A داشت اما ناکام بود و بیانکونری برای هفتمین بار متوالی قهرمان لیگ ایتالیا شد با این وجود چلسی به اندازه کافی تحت تاثیر عملکرد خوب او قرار گرفت و ساری را جانشین هموطنش، آنتونیو کونته کرد.
اگرچه چلسی در نخستین بازی فصل 2019-2018 در زمین هادرزفیلد به پیروزی قاطع 3 بر صفر دست یافت، ساری باور دارد تیمش هنر بیشتری دارد: «نمی‌خواهم یک ناپولی دیگر ایجاد کنم، می‌خواهم چلسی را به موفقیت برسانم. باید به شخصیت بازیکنان احترام بگذارم و در حال حاضر بازیکنانم را مطالعه می‌کنم. ما الان خوش شانس هستیم زیرا یک بازی در هفته داریم. باید این ماه پیشرفت کنیم چون بعد با بازی‌های ملی کارمان سخت می‌شود، امیدوارم در یک ماه پیش رو پیشرفت لازم حاصل شود. باید از نظر دفاع در زمین حریف و پرس در مقابل سه مدافع رقیب بهتر شویم. باید توپ را سریعتر حرکت بدهیم، در نیمه دوم بهتر این کار را انجام دادیم و فضا و زمان بیشتری به دست آوردیم.»
انگولو کانته گل اول را زد، بعد ژرژینیو با خونسردی پنالتی‌اش را گل کرد و ادن آزار از روی نیمکت به بازی آمد تا پاس گل سوم را به پدرو رودیگس بدهد.
ساری درباره ستاره تیم ملی بلژیک گفت: «فکر می‌کنم ادن در حال حاضر نمی‌تواند 90 دقیقه بازی کند، او باید بیشتر تمرین کند. بهترین کار در مورد او این بود که 20-15 دقیقه بازی کند وقتی حریف خسته شده بود.»
این در حالی است که آینده او هنوز مبهم است و شایعات درباره رفتنش به رئال مادرید وجود دارد، تا 9 شهریور که پنجره نقل و انتقالات در اسپانیا بسته می‌شود، این تردیدها وجود دارد.
او ادامه داد: «من خیلی خوشحالم چون در ابتدای فصل پیروزی آسان نیست. شاید به خاطر نتیجه فکر کنید برد راحتی بوده اما اینطور نیست. ما در برابر یک تیم فیزیکی کار سختی داشتیم. در پیش‌فصل هیچ وقت با تیمی روبه‌رو نشدیم که 1-1-5-3 بازی کند بنابراین آمادگی نداشتیم و به مشکل خوردیم. شاید در ناپولی سال قبل چنین مساله‌ای وجود نداشت اما با توجه به اینکه برخی بازیکنان چلسی فقط سه روز با تیم تمرین کرده‌اند، برایمان سخت بود.»
ژورژینیو در زدن ضربه پنالتی بن همر، دروازه‌بان هادرزفیلد را فریب داد تا نفس در سینه هواداران چلسی حبس شود.
ساری گفت: «نمی‌دانم، او همیشه اینطور پنالتی می‌زند.»
دیوید واگنر مربی هادرزفیلد هم گفت: «چلسی خیلی فرصت‌طلب بود، آنها پنج شانس داشتند و سه گل زدند. اگر می‌خواستیم چیزی از این بازی گیرمان بیاید باید بهترین بازی را انجام می‌دادیم. اشتباهات زیادی مرتکب شدیم و فرصت‌هایمان را از دست دادیم. آنها سلاح‌های خودشان مثل ادن آزار را داشتند اما سلاح ما تعصب و انگیزه و اتحاد و تعهد بود. گاهی ذهنیت می‌تواند کیفیت را شکست دهد، در این بازی کیفیت آنقدر زیاد بود که ذهنیت بازیکنان من فایده‌ای نداشت. برای همین است که اطمینان دارم شانس موفقیت در این فصل را داریم.»
او توانست فصل قبل هادرزفیلد را در منطقه امنیت قرار دهد با آنکه در کل فصل تنها 28 گل زدند.
 


Page Generated in 0.0053 sec