printlogo


کد خبر: 163500تاریخ: 1397/5/22 00:00
تاتنهام بالاخره جام بردتاتنهام به‌عنوان قهرمان جام قهرمانان بین‌المللی سال 2018 معرفی شد بعد از آنکه اینترمیلان با یک گل اتلتیکومادرید را برد.
اسپرز قبل و بعد از تساوی 2 بر 2 با بارسلونا که در ضربات پنالتی بردند، 4 بر یک رم و یک بر صفر میلان را شکست داد و قهرمان این تورنمنت شد که با حضور 18 تیم بزرگ برگزار می‌شود. اینتر باید این بازی را با چهار گل می‌برد تا بالاتر از تاتنهام قرار بگیرد اما در نهایت در رده سوم پشت سر تاتنهام و بوروسیادورتموند قرار گرفت.
تاتنهام خیلی از بازیکنان اصلی خود را که تا مراحل پایانی جام جهانی حاضر بودند، در اختیار نداشت و ستاره‌های تیم لوکاس مورا و فرناندو یورنته بودند که هر یک دو گل به رم زدند. ژرژس کوین انکودو به میلان و بارسلونا گل زد و نام سون هئونگ مین هم در میان گلزنان تاتنهام قرار گرفت.
18 تیم حاضر در این تورنمنت سه بازی انجام دادند، هر پیروزی 3 امتیاز داشت، بردن در ضربات پنالتی دو امتیاز و باختن در ضربات پنالتی یک امتیاز داشت. آرسنال و لیورپول چهارم و پنجم شدند، چلسی و منچستریونایتد هشتم و نهم و سیتی چهاردهم شد، بارسلونا هم در قعر جدول قرار گرفت.
امسال برای ششمین بار این جام برگزار شد و در دوره‌های قبلی بارسلونا، پاری‌سن‌ژرمن (دو بار)، منچستریونایتد و رئال مادرید به‌عنوان قهرمانی رسیده بودند.
تاتنهام امیدوار است این جام راه برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ را همواره کند. آخرین جام این تیم در سال 2008 در جام اتحادیه انگلیس بوده، این تیم از آن موقع دو بار به فینال جام اتحادیه و چهار بار به نیمه نهایی جام حذفی انگلیس رسیده است.

 


Page Generated in 0.0060 sec