printlogo


کد خبر: 160629تاریخ: 1397/4/23 00:00
گزارش
کادر فنی پرسپولیس در شادی مردم واراژدین

چهارشنبه شب در واراژدین مثل تمام شهرهای کرواسی شور و شوق زیادی برپا بود. برانکو که مثل بسیاری کروات‌ها علاقه شدیدی به تیم ملی کشورش دارد تمرین آخر سرخ‌ها را به موقع به پایان رساند و برای تماشای بازی نیمه نهایی با انگلیس آماده شد. او در باشگاه ورزشی خود به همراه ایگور و مارکو و همسران‌شان با هم بازی حساس نیمه نهایی را تماشا کردند و البته فرزاد حبیب اللهی آنالیروز سرخ‌ها هم کنارشان بود. جالب اینکه آنالیزور پرسپولیس هوادار تیم ملی انگلیس بود اما در میان آن همه کروات کاری از پیش نمی‌برد. البته او از دو روز قبل با برانکو، ایگور و مارکو حسابی کری خوانده بود اما باز هم وقتی در دقیقه 5 انگلیس گل برتری را زد به احترام کروات‌ها شادی خاصی نکرد. در ادامه و زمانی که کرواسی به گل رسید هم مربیان پرسپولیس کری شدیدی نداشتند و حتی بعد از باخت انگلیس هم آنالیزور سرخ‌ها اعتراف کرد که کرواسی بهتر بازی کرده است. جالب اینکه برانکو قبل از بازی معتقد بود شانس برد انگلیس 55 به 45 است اما او در طول بازی با نمایش حیرت‌انگیز بازیکنان تیم ملی کشورش به وجد آمد و چند بار در حین بازی نفراتی مثل ویدا، ربیچ و مانجوکیچ را تشویق کرد.
بعد از برد کرواسی کادر فنی کروات پرسپولیس و البته آنالیزور ایرانی‌شان وارد شهر شده و در شادی مردم واراژدین شریک شدند. مردم واراژدین در خیابان‌ها و کافه‌ها با شور و حرارت خاصی ترانه‌های حماسی خود را دسته جمعی می‌خواندند و به شدت خوشحال بودند. این شادی و پایکوبی در واراژدین که نسبت به زاگرب شهر بسیار کوچی است تا نزدیک صبح ادامه داشت که البته مربیان پرسپولیس یک ساعت در جمع مردم بودند.
جالب اینکه مردم واراژدین می‌گفتند حضور پرسپولیس در این شهر برای کرواسی خوش یمن بوده و از زمانی که آنها در این کشور اردو برپا کرده‌اند کرواسی تمام بازی‌های حذفی‌اش را برده و به فینال رسیده است. آنالیزور پرسپولیس هم به شوخی می‌گفت اگر پرسپولیس چند روز دیگر در واراژدین بماند کشور کرواسی اتفاقات بسیار بزرگی را در عرصه سیاست و اقتصاد رقم خواهد زد و به پیشرفتش ادامه خواهد داد.


Page Generated in 0.0058 sec