printlogo


کد خبر: 160620تاریخ: 1397/4/23 00:00
نقل قول


شفر: انتظار دارم مشکلات مالی تا هفته آینده برطرف شود


 شفر سرمربی آلمانی استقلال در خصوص سفر استقلالی‌ها به ترکیه اینطور می‌گوید: «بعد از یکسری مشکلاتی که در فرودگاه داشتیم، خیلی خوب به اردوگاه تمرینی رسیدیم و مطمئن هستم که باشگاه اخبار و عکس‌های کاملی برای هواداران از این اردوگاه را منتشر می‌کند. اینجا در دل طبیعت و زیبا است و یک مکان فوق‌العاده برای اردوگاه تمرینی، کار سخت و ساختن تیم است.»
شفر در ادامه می‌گوید: «همانگونه که می‌دانید آغاز تمرینات بی‌اشکال نبود اما قابل پیش‌بینی بود. معمولا در هر کاری مشکلاتی پیش می‌آید اما استقلال در برابر این مشکلات نگرانی ندارد. ما بسیار با اعتماد به نفس و خونسرد هستیم و حتی روزی نبوده که من و ساشا با مسوولان باشگاه در تماس نباشیم. بعد از پایان فصل گذشته هر روز با مسوولان باشگاه صحبت کردیم. به ویژه با آقای توفیقی که مسوولیت مذاکره با بازیکنان را داشت نیز در ارتباط بودیم. من فهرست بازیکنانم را به باشگاه ارائه کردم و آقای توفیقی نیز با همه آنها در ارتباط بود و کار خودش را خیلی خوب، سریع و به موقع در خصوص جذب بازیکنان انجام داد.» سرمربی استقلال در خصوص جدایی بعضی از بازیکنان نیز اینطور اظهارنظر می‌کند: «البته متاسفانه نشد تمام بازیکنان مد نظر ما را جذب کنیم و این موضوع طبیعی بود. برخی از آنها به اروپا رفتند، برخی به باشگاه دیگری رفتند و برخی دیگر نیز موفق نشدند رضایتنامه خود را از باشگاهی که با آن قرارداد دارند، بگیرند که این موضوع یک واقعیت در فوتبال است و باید آن را قبول کنیم اما در آخر ما یکسری بازیکن جوان هم جذب کردیم و تا الان من از این روند خوشحال و راضی هستم.» شفر در ادامه می‌گوید: «بدون شک میثم تیموری که یک بازیکن بسیار خوب و با شخصیت فردی بالا است و مرتضی آقاخان هم که بازیکن خوبی است باید در آزمایش پزشکی شرکت کنند و سلامت آنها مانند همه بازیکنان جدید و باتجربه در این آزمایش‌ها تایید شود. این یک روال کاری استاندارد و طبیعی است که همیشه اجرا می‌شود. شما حتی شنیدید و خواندید که رونالدو بزرگ با جایگاهی که در فوتبال اروپا دارد، به آلمان رفت و تمام آزمایش‌های پزشکی را پشت سر گذاشت تا به یوونتوس منتقل شود. به دکتر نوروزی اعتماد کامل دارم و انتظار بهترین‌ها را دارم اما به نظرم بهتر بود که این کار را زودتر انجام می‌دادیم. ما به بازیکنانی نیاز داریم که خیلی سریع به ما کمک کنند و نباید فراموش کنیم که محسن کریمی، روزبه چشمی و داریوش شجاعیان مصدوم هستند و در آینده به ما اضافه می‌شوند. تیام و جباروف برای مذاکره با باشگاه آماده هستند و می‌توانیم در ترکیه به این جمع‌‌بندی برسیم که آنها به ما اضافه شوند. قدم بعدی ما بستگی به جلساتی دارد که اینجا برگزار می‌کنیم. من روی هر دو طرف، یعنی باشگاه و بازیکنان فشار می‌آورم تا به جمع بندی برسیم و این بازیکنان به تیم اضافه شوند.»
سرمربی استقلال در مورد مشکلات مالی این تیم نیز اینطور می‌گوید: «من انتظار دارم مشکلات مالی تا هفته آینده برطرف شود. ما می‌خواهیم فصل جدید را بدون آنکه تمرکز استقلال از بین برود، آغاز کنیم. این موضوع چیزی است که هواداران و مجموعه استقلال، بازیکنان، کادر فنی، هیات مدیره و مدیریت باشگاه استحقاق آن را دارند.»


Page Generated in 0.0054 sec