printlogo


کد خبر: 160618تاریخ: 1397/4/23 00:00
حرف‌های متناقض در مورد تمدید قرارداد حسینیخبرهای متفاوتی در خصوص مجید حسینی وجود دارد. در حالی که استقلالی‌ها مدعی هستند این بازیکن را حفظ می‌کنند اما باشگاه ترکیه‌ای اعلام کرده که با حسینی به توافق رسیده است. توفیقی معاون ورزشی باشگاه در خصوص این بازیکن اینطور می‌گوید: «سیدمجید حسینی از بازیکنان آکادمی خود باشگاه است، این بازیکن برای جدایی نیاز به رضایتنامه باشگاه دارد، او حق فسخ ندارد. اگر او ترانسفر شود باید حتما رضایت باشگاه را بگیرد. آن کسانی که کار نقل و انتقالات را انجام دادند می‌دانند که رضایت باشگاه معنی‌اش چیست.»
توفیقی در خصوص اینکه چرا پاسپورت این بازیکن گرو گرفته شده است، می‌گوید: «اصلا نمی‌دانم گرو پاسپورت یعنی چه! گرو یعنی چه؟ بازیکنی که یک سال با باشگاه قرارداد دارد نمی‌تواند با باشگاهی وارد مذاکره شود. اگر بازیکنی 6 ماه از قراردادش باقی مانده باشد می‌تواند با تیم‌های دیگر مذاکره کند. او بدون شک به تیم استقلال در ترکیه اضافه خواهد شد و مادامی که بازیکن تحت قرارداد باشگاه است پاسپورتش باید در اختیار باشگاه باشد. طبق آخرین صحبتی که با آقای افتخاری انجام دادم او اعلام کرد که حسینی به زودی به اردوی تیم در ترکیه اضافه خواهد شد.»
 در حالی که استقلالی‌ها به صراحت مدعی هستند حسینی در این تیم می‌ماند اما هایرترین هاکیسالیهوغلو، سخنگوی باشگاه ترابزون اسپورت ترکیه درباره انتقال مجید حسینی، مدافع تیم ملی ایران و عضو باشگاه استقلال در مصاحبه با سایت «fanatik» ترکیه گفت: «توافق نهایی با حسینی انجام شده و بزودی رسما قراردادش را امضا می‌کند.»
 این روزها حرف‌های متناقضی در مورد حسینی زده می‌شود و هوادار این باشگاه حق دارد دچار سرگیجه شود و نداند حرف چه کسی را باور کند. آنچه مسلم است مجید حسینی به هیچ وجه حاضر نیست برای فصل آتی در استقلال بماند. این بازیکن جوان حتی قبل از جام جهانی هم به این نکته اشاره کرده بود اما ماجرای جدایی او از استقلال وقتی جدی شد که او در جام جهانی خوش درخشید و مورد توجه قرار گرفت و همین نکته باعث شد تا او به شکل جدی به جدایی از استقلال فکر کند. حالا اما باشگاه استقلال نمی‌خواهد او را از دست بدهد و به صورت جدی خواهان تمدید قرارداد با این بازیکن است. باید دید طی روزهای اخیر چه اتفاقی می‌افتد و آیا این بازیکن حاضر می‌شود به اردوی استقلالی‌ها در ترکیه اضافه شود.


سکوت خراطی درباره ماجرای گذرنامه حسینی
ماجرای پاسپورت حسینی حتی کار را به واکنش مسوولان فدراسیون فوتبال هم کشانده است. مهدی خراطی مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال که پاسپورت بازیکنان تیم ملی فوتبال بعد از جام جهانی در اختیار وی بوده در مورد اینکه ظاهرا پندار توفیقی پاسپورت حسینی را از او تحویل گرفته است گفت: «این موضوع یک بحث شخصی است، بهتر است در مورد آن اظهارنظری نداشته باشم.»
 
 


Page Generated in 0.0079 sec