printlogo


کد خبر: 160589تاریخ: 1397/4/23 00:00
طنزیم
درد مشترک

هومن جعفری


این هم واکنش کاربران مجازی به قضاوت فغانی در رده‌‌بندی جام جهانی. بخوانید و ببینید درد تا کجاست!
* دم علیرضا فغانی گرم که بازی رده ‌بندی جام جهانی را قضاوت می‌کند. بسیار باعث افتخار ماست که چنین داوری در جمع خودمان داریم. فغانی باعث افتخار جامعه داوری است. (عکس‌های فغانی در روسیه را برای دوستانش سند تو آل می‌کند)
* به نظرم فغانی کارش درسته و کسی نباید براش شایعه درست کنه. حالا یه داور از ایران تا این سطح بالا رفته باید خودمون خرابش کنیم؟ (عکس‌های فغانی را با اسم مستعار و‌ای دی‌های تقلبی‌اش در مقیاس گسترده در فضای مجازی منتشر می‌کند و از مسوولان تقاضای رسیدگی می‌نماید)
* من اعتقاد دارم خراب کردن فغانی کار خودشونه. اونا نمی‌تونن موفقیتش‌رو ببینن. (با اکانت دیگری عکس‌های فغانی را منتشر می‌کند و می‌نویسد: آقای فغانی پاسخگو باش!)
نتیجه اخلاقی: این اینترنت را فیلتر کامل کنند، هر کسی ناچار شود در آنجا با شناسنامه و هویت واقعی‌اش فعالیت کند. چقدر آن روز نفس راحت بکشیم.
 
تیر دروازه‌ای از منچستر
خبر داده‌اند که هافبک سابق منچستر یونایتد در راه استقلال است. بعد کارنامه طرف که منتشر شده دوزاری‌مان افتاد که طرف در عنفوان جوانی در ورزشگاه اولدترافورد هات‌داگ پنیری به مردم می‌فروخته! به یکی بگویید بازیکن منچستر که دست‌کم برای این باشگاه ده تا دانه بازی کرده باشد! این برادرمان که هر جا رفته به‌عنوان آدمک تمرینی و تیر دروازه قرارداد بسته!
 
تغییر یا خالی‌بندی؟
خبر آمد خبری در راه است. با این هجمه‌ای که در این دو  سه روز در فضای مجازی و پشت پرده در حال رخ دادن است، اصلا بعید نیست اگر ظرف امروز و فردا در استقلال شاهد تغییرات مدیریتی باشیم. ببینیم اخبار رسیده صحت دارد یا باز هم بلوف رسانه‌ای است!
 
چه خبره؟
ذوب‌آهن برای صدور رضایتنامه مرتضی تبریزی بین یک و نیم تا دو و نیم میلیارد تومان درخواست کرده است. یعنی هر طور حساب کردیم دیدیم حتی با دلار ده هزار تومانی هم استقلال شانس اینکه یک مهاجم خارجی بخرد و برایش ارزان‌تر بیفتد را دارد! حالا همه که عین تیام مدیر‌برنامه آلمانی ندارند راه و رسم را بلد باشد و قیمت را بالا ببرد!
 
مدیر برنامه لازم
یک سوالی برای ما پیش آمده. طرف را از لیگ قطر دیپورت کرده‌اند، آنجا هم مشتری ندارد، برگشته ایران، با یک تیم پرطرفدار قرارداد فوق کلان بسته، برای نیم فصل اول هم دنبال جایی می‌گردد که نزدیک به یک میلیارد تومان به او بدهند! واقعا چه چیزی باعث می‌شود آدم‌ها اینطوری شوند؟ این هم به مدیر‌برنامه آدم برمی‌گردد که بلد باشد یا نه؟ اگر راه دست دوستان هست مدیر برنامه من هم بشوند. شاید حق‌التحریرمان در ایران ورزشی را به دلار پرداخت کردند!

 


Page Generated in 0.0052 sec