printlogo


کد خبر: 160572تاریخ: 1397/4/23 00:00
جایگزین ورزشگاه شهید وطنی مشخص شد

علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی درباره وضعیت این روزهای ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به نکات قابل تاملی اشاره می‌کند. او مدعی است که کار ترمیم این ورزشگاه متوقف شده است. او می‌گوید: «طبق بازدیدی که از این ورزشگاه داشتم شرایط را مساعد نمی‌بینم، 11 روز است که کار تعطیل شده و هفته قبل هم که برای بازدید آمدم وضعیت همینطور بود و با این روندی که در حال پیش رفتن است، مطمئن باشید این ورزشگاه یک سال آینده هم آماده نمی‌شود. پیمانکاری که مسوولیت ترمیم ورزشگاه را بر عهده گرفته با این روندی که دارد و کار را تعطیل کرده اتفاقی نمی‌افتد و من باید به اطلاع مردم قائمشهر برسانم که نساجی نمی‌تواند در قائمشهر بازی کند و از این اتفاق خیلی متاسف و ناراحتیم بخصوص جواد نکونام به شدت از این موضوع ناراحت است.»
او سه ورزشگاه را برای جایگزینی ورزشگاه قائمشهر اعلام می‌کند. «ما ورزشگاه اول‌مان را برای معرفی، ورزشگاه شهدای سیمرغ اعلام کردیم، ورزشگاه دوم ورزشگاه شهید ساری و سوم هم تختی تهران است.»


دست‌نشان:‌ اگر حسین‌خانی همه‌کاره است، پس راه را اشتباه رفته‌ام


نادر دست‌نشان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در واکنش به شایعات اخیر مبنی بر اینکه فرزاد حسین‌خانی، بازیکن قدیمی مس کرمان در انتخاب بازیکنان و اعضای کادر فنی نقش داشته، می‌گوید: «شما باید ببینید این شایعات توسط چه کسانی مطرح می‌شود. اگر قرار باشد یک بازیکن اینقدر نقش و قدرت داشته باشد، پس احتمالاً من در این سال‌ها در کار مربیگری راه را اشتباه رفته‌ام. مطمئن باشید این حرف‌ها توسط کسانی مطرح می‌شود که قبلاً به‌عنوان مدیر، سرپرست، سرمربی و ... در مس کرمان حضور داشتند اما به موفقیت نرسیدند. متأسفانه برخی این مسائل را مطرح می‌کنند تا مس را وارد حاشیه کنند. فرض را بر این بگیرید که حسین‌خانی چنین قدرتی دارد آیا نادر دست‌نشان مربی است که در تیمش یک بازیکن همه‌کاره باشد؟ اگر اینطور باشد پس من حتماً راه را اشتباه رفته‌ام. من در صنعت نفت بودم که به یکباره مربی دیگری جایم را گرفت، آیا در مورد مربی بعدی حرفی زدم؟ در سپیدرود هم این اتفاق افتاد، آیا حرفی زدم؟»  او از سرمربی قبلی مس کرمان هم گلایه دارد: «من از حسینی به‌ عنوان یک همکار گلایه دارم و دوست ندارم این مسائل را کش بدهم. ایشان چند روز پیش مصاحبه‌ای انجام داد و برخی صحبت‌ها را مطرح کرد که جالب نبود. حرف‌های حسینی توهین‌آمیز بود و حتی وی گفت که باشگاه مس دنبال «هوچی‌گر» بود. آقای حسینی آیا من هوچی‌گرم؟ در لیگ دسته اول مربیان زیادی هستند که کار می‌کنند و نتیجه می‌گیرند، آیا آنها هوچی‌گر هستند؟»

 


Page Generated in 0.0057 sec