printlogo


کد خبر: 160516تاریخ: 1397/4/21 00:00
آخرین اخبارتقاضای رسمی منتظری:
 جدایی از استقلال
مدافع استقلال هم از مدیران این باشگاه درخواست کرده است که زمینه جدایی او را فراهم کنند.   پژمان منتظری بعد از 3 سال و نیم دوری از استقلال فصل قبل به این تیم برگشت تا بتواند با پیراهن آبی از فوتبال خداحافظی کند اما این بازیکن از شرایطی که در این باشگاه دارد راضی نیست. ظاهرا مدیران استقلال نتوانسته‌اند خواسته‌های مالی منتظری را برآورده کنند و به همین دلیل این بازیکن امروز با حضور در باشگاه استقلال رسما درخواست داده است که از این تیم جدا شود. گفته می‌شود منتظری پیشنهادی از لیگ ستارگان قطر دارد و تصمیم گرفته سال آینده را در این کشور به فوتبالش ادامه بدهد تا در سال بعد از جام از هیاهوی فوتبال ایران به دور باشد.  در صورتی که منتظری بتواند مجوز جدایی از استقلال را بگیرد و با توجه به اینکه مجید حسینی هم به احتمال فراوان از استقلال جدا می‌شود، محمد دانشگر تنها دفاع وسط حاضر در اردوی این تیم خواهد بود و مشخص نیست این تیم برای فصل پیش رو از چه بازیکنی در این پست استفاده می‌کند.  البته منتظری با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارد و باید دید آیا باشگاه رضایت نامه او را برای حضور در لیگ ستارگان قطر صادر می‌کند یا نه.

 


خدادادعزیزی:
 فقط یک تیم سپیدرود وجود دارد
سرمربی سپیدرودی‌ها می‌گوید ما فقط یک تیم به این نام داریم و آن هم تیمی است که هواداران از آن حمایت می‌کنند و مسوولان نیز به آن مجوز دادند.
 خداداد عزیزی در رابطه با اوضاع تیم سپیدرود گفت: همه چیز طبق روال و مطابق با آن چیزی که برنامه ریزی شده بود پیش می‌رود. تعدادی از بازیکنان مورد نیازمان را گرفتیم و تعدادی دیگر را نیز در زمان باقیمانده تا آغاز لیگ جذب خواهیم کرد. بهرحال برنامه‌های خود را تا اینجا به انجام رساندیم و از اینجا به بعد هم بدون مشکل پیش خواهیم رفت. سرمربی سپیدرود درباره تکلیف این تیم و تشابه اسمی با دیگر تیم سپیدرود گفت: ما فقط یک سپیدرود داریم و آن هم تیمی است که هواداران از آن حمایت می‌کنند و سرتمریناتش می‌روند. اصلا بحث این تیم و آن تیم نیست، وقتی هیات فوتبال و اداره ورزش و استان و سازمان لیگ یک تیم را معتبر می‌دانند و از همه مهم‌تر هواداران نیز از آن حمایت می‌کنند دیگر لزومی ندارد ما بگوییم این سپیدرود و آن سپیدرود.  او در این باره ادامه داد: در روزهای اخیر قراردادهای بازیکنان تیمی که آقای نوین مالک آن هستند ثبت شده و خود من هم در زمان توافق با باشگاه همه چیز را بررسی کردم زمانی که به یقین رسیدم قراردادم را منعقد کردم، قراردادی که در هیات فوتبال ثبت هم شد.  عزیزی در پایان گفت: ما کاری به کسی نداریم. شاید برخی‌ها بخواهند جو بدهند و آب را گل آلود کنند. برخی‌ها هم شاید دلشان بخواهد هیجان کاذب درست کنند. این‌ها به ما هیچ ارتباطی ندارد و هر کسی هر کاری که می‌خواهد انجام دهد. ما تمام فکر و ذکرمان شرایط تیم است و آماده سازی آن برای حضور موفق در لیگ برتر، بنابراین برای‌مان اهمیتی ندارد چه کسی چه چیزی می‌گوید. هرکسی ادعای چیزی دارد به خودش مربوط است و ما ترجیح می‌دهیم اصلا به این موضوعات ورود نکنیم و همه هم و غم خود را روی اجرای برنامه‌های آماده سازی تیم بگذاریم تا بتوانیم به اهداف مان برسیم.
 


Page Generated in 0.0061 sec