printlogo


کد خبر: 160511تاریخ: 1397/4/21 00:00
جهانبخش در فهرست خرید تابستانی رئال سوسیداد


نشریه معتبر چاپ بارسلونا خبر از علاقه باشگاه سوسیداد به علی رضا جهانبخش، ستاره تیم ملی کشورمان داد. سوسیداد فصلی ناامیدکننده را پشت سر گذاشت و کار خود را در رده 12 جدول لالیگا به اتمام برد. در اواخر فصل شاهد اخراج اوزه بیو، سرمربی این باشگاه نیز بودیم.
تیم اول شهر سن سباستین، برای فصل بعد به دنبال تقویت خود بخصوص در فاز حمله است و در نظر دارد تا یک وینگر باکیفیت را به خدمت بگیرد. کار انتقال میکل مرینو در حال نهایی شدن است اما این باشگاه به یک بازیکن با خصوصیات تهاجمی دیگر نیز نیاز دارد، بازیکنی که اسپانیایی نخواهد بود و هزینه بالایی نیز برای این تیم خواهد داشت.
در حال حاضر 5 بازیکن در سوسیداد حضور دارند که قابلیت بازی به‌عنوان وینگر را دارند اما تنها یانوزای و اویارزابال در یکی دو سال آخر حضور موثری در این منطقه داشته‌اند.
طبق گزارش موندودپورتیوو، مدیر ورزشی سوسیداد دو بازیکن را بیش از همه مدنظر قرار داده است.
اولی ماکسیمیلیانو مسا، ستاره جوان ایندیپندینته آرژانتین است که در جام جهانی نیز برای آلبی سلسته به میدان رفت و مورد اعتماد سمپائولی قرار داشت و دومی علی رضا جهانبخش، ستاره تیم ملی ایران و باشگاه الکمار که فصل گذشته با ثبت 21 گل در 33 بازی، آقای گل لیگ هلند شد.
در واقع فعلا پلان A، مکس مسای آرژانتینی است و در صورت شکست این انتقال، جهانبخش مدنظر قرار دارد.

 


بازگشت میلاد با حرکات موزون

میلاد محمدی پس از دو هفته استراحت و حضور در برنامه‌های تلویزیونی سرانجام به روسیه بازگشت تا در این فصل نیز فوتبال خود را در تیم احمد گروژنی ادامه دهد.
 محمدی که امیدوار بود با درخشش در جام جهانی فصل آینده به تیم بهتری برود، در نهایت در گروژنی ماند.
 تیمی که فصل گذشته در لیگ روسیه در رتبه نهم قرار گرفت. این تیم یک ملی پوش در فوتبال روسیه نیز دارد که البته هنوز به تمرینات ملحق نشده است.
 محمدی که در تورنمنت جام جهانی 2018 روسیه موفقیت چندانی نداشت، با پرتاب اوت عجیب و غریبش به تصاویر ماندگار جام پیوست. هم‌تیمی‌ها از او با حالتی جالب استقبال کردند و محمدی ورود خود به تمرینات را با انجام حرکات موزون جشن گرفت.
 


Page Generated in 0.0149 sec