printlogo


کد خبر: 160510تاریخ: 1397/4/21 00:00
احمدزاده: از یک والیبالیست مشورت گرفتم و به لهستان رفتمایران ورزشی آنلاین /فرشاد احمدزاده بعد از چند فصل موفقی که در پرسپولیس سپری کرد، تصمیم گرفت برای فصل جدید راهی وروتسواف لهستان شود. بازیکن سابق پرسپولیس که نخستین فوتبالیست ایرانی در لیگ لهستان به شمار می‌رود، در گفت و گو با سایت slaskwroclaw درباره چگونگی انتقالش به لهستان و همچنین شرایط فوتبال ایران و پرسپولیس صحبت می‌کند. او درباره چگونگی آشنایی‌اش با کشور لهستان می‌گوید: «دوست من میلاد عبادی پور بازیکن تیم ملی والیبال است و در لهستان بازی می‌کند. هر دو اهل ارومیه هستیم. من با او صحبت کردم و همه چیزهای خوب در مورد این کشور را به من گفت. او دوست دارد اینجا زندگی کند چون مردمش مهربان هستند. من واقعا خوشحالم که به لهستان آمده ام.»
احمدزاده درباره دوران حضورش در پرسپولس هم به سایت لهستانی توضیح می‌دهد: «پرسپولیس مشهورترین باشگاه ایران است. این تیم توسط ده‌ها میلیون نفر پشتیبانی می‌شود. من در 3 سال گذشته عضو پرسپولیس بودم و رابطه خوبی با هواداران داشتم. امیدوارم آنها از من ناراحت نباشند که به لهستان آمدم، چون می‌دانم که آنها دوست داشتند در پرسپولیس بمانم.»


خانزاده لژیونر می‌شود؛ آرزویی که عیب نیست

محمدرضا خانزاده که فصل قبل برای پدیده بازی کرد، به تیم ملی دعوت شد و همراه 22 بازیکن دیگر در فهرست نهایی کی‌روش قرار گرفت قصد ترک لیگ ایران و حضور در یک تیم خارجی را دارد. خانزاده هنوز برای فصل آینده تیم خودش را معرفی نکرده است. گفته می‌شود او در طول جام جهانی با تماس‌هایی از سوی برخی ایجنت‌ها مواجه شده و امیدوار است که بتواند در این فصل به یک تیم خارجی منتقل شود.  خانزاده تجربه حضور در دو جام جهانی و یک جام ملت‌های آسیا را در کارنامه دارد. البته نه تجربه بازی بلکه تجربه تماشای جام جهانی و حرکات سایر بازیکنان از روی نیمکت. به نظر شما آیا او می‌تواند لژیونر شود، آن هم در شرایطی که فقط چند تیم لیگ برتری خواهان امضای قرارداد با او هستند؟ اصلا کدام تیم خارجی خانزاده را می‌خواهد؟ اگر به پاسخ این سوال رسیدید ما را هم در جریان بگذارید.
 


Page Generated in 0.0052 sec