printlogo


کد خبر: 160509تاریخ: 1397/4/21 00:00
مسعود به لیگ ایران برنمی گردد
اعلام رقم شجاعی به آپولون

مدیر برنامه‌های مسعود شجاعی درها را به روی باشگاه آپولون آتن نبست و اعلام کرد امکان مذاکره و امضای قرارداد در صورت پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار یورو از سوی این باشگاه امکان‌پذیر خواهد بود. ایران ورزشی آنلاین /یک رسانه یونانی با اشاره به پیشنهاد باشگاه نساجی مازندران برای جذب مسعود شجاعی از ادامه مذاکره ۲۰۰ هزار یورویی این ملی‌پوش ایرانی با تیم آپولون آتن خبر داد. به گزارش سایت FWS یونان، باشگاه آپولون ۱۰روز قبل از مسعود شجاعی پرسیده بود که آیا تمایلی به ادامه بازی در یونان دارد و مدیر برنامه‌های این ملی‌پوشی ایران پاسخ داد او پیشنهادی از یک تیم ایرانی دارد و می‌خواهد به کشورش بازگردد.  بر اساس این گزارش مدیر برنامه‌های مسعود شجاعی درها را به روی باشگاه آپولون آتن نبست و اعلام کرد امکان مذاکره و امضای قرارداد در صورت پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار یورو از سوی این باشگاه امکان‌پذیر خواهد بود. از آن زمان باشگاه آپولون هیچ حرکتی انجام نداد اما آنها آماده انجام یک انتقال دیگر هستند. شاید این انتقال جدید مسعود شجاعی باشد. هر چند این بازیکن پیشنهادی از تیم نساجی مازندران دارد اما بازیکن سابق تیم‌های پانیونیوس و آاِک همچنان با باشگاه آپولون صحبت می‌کند تا در یونان به فوتبالش ادامه بدهد.

 هندی‌ها دنبال جذب مسعود


تیم فوتبال «اف سی» شهر «گوا» از ایالت‌های جنوبی هند به دنبال به خدمت گرفتن مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران است. به نقل از تایمز او ایندیا، باشگاه فوتبال گوا قصد دارد مسعود شجاعی را جایگزین مانوئل لانزروت بازیکن اسپانیایی خود کند. به گفته مقامات این باشگاه، مسعود شجاعی می‌تواند در هند طرفداران زیادی پیدا کند.  مسعود شجاعی که در بازی ایران با مراکش در جام جهانی 2018 روسیه کاپیتان تیم ملی ایران بود با سرگیو لوبرا مربی باشگاه فوتبال گوا آشنایی دارد. لوبرا در سال 2014 در لوس پالماس اسپانیا مربی شجاعی بوده است. یک مقام باشگاه فوتبال گوا گفت: شجاعی دارای پیشنهاد از دو باشگاه بزرگ دیگر هم است. مربی این باشگاه از زمان حضور در اسپانیا با وی آشنایی دارد.
باشگاه‌های هند همچنین به دنبال به خدمت گرفتن دیگر بازیکنان تیم‌های ملی از جمله اوروگوئه، پاناما، کاستا ریکا و ایسلند هستند.

 


Page Generated in 0.0053 sec