printlogo


کد خبر: 160499تاریخ: 1397/4/21 00:00
نقل قول
ربیع‌خواه: این تمرین‌ها برای تیم‌هایی است که می‌خواهند قهرمان‌ شوند

محسن ربیع‌خواه که در اردوی کرواسی تمرین‌های انفرادی‌اش را ادامه داد، درباره آخرین وضعیت خود توضیح داد:«مراحل درمان و تمرین‌ها را مرحله به مرحله زیر نظر کادر پزشکی و کادر فنی پشت سر می‌گذارم. برای بازگشت عجله‌ای ندارم. البته سعی می‌کنم با اجرای دقیق برنامه‌ها و تلاشی که انجام می‌دهم هر چه زودتر خودم را به فرم مطلوب برسانم، ولی برای هر مرحله باید زمان لازم بگذرد.»
هافبک دفاعی پرسپولیس درباره روزهای بعد از مصدومیتش هم صحبت کرد:«وقتی این اتفاق افتاد، ته دلم می‌دانستم چه شد ولی مرتب به خودم دلداری می‌دادم که شاید هم رباط صلیبی‌ام پاره نشده باشد. در مرحله انکار اتفاقی بودم که برایم رخ داده بود تا اینکه جواب ام آر آی آمد. مخصوصاً آن روزهای اول خیلی سخت بود ولی همراهی دوستان و همبازیانم و قوت قلب هواداران باعث شد خودم را سریع جمع و جور کنم و با امید و انرژی زیادی کارم را شروع کردم که برگردم.»
از وقتی ربیع‌خواه مصدوم شد همه با او مهربان شدند و حالا سه، چهار ماهی است که همینطور او از هواداران تشکر می‌کند: «بارها گفته‌ام ولی باز هم دلم می‌خواهد از هواداران به خاطر دلداری‌های‌شان تشکر کنم. آنها باعث شدند تا راهم را محکم‌تر ادامه بدهم. در آن شرایط سخت به کمک من آمدند و حالا هم در شرایط سخت تیم به کمک تیم می‌آیند.»
ربیع‌خواه که از نزدیک روند آماده‌سازی پرسپولیس را می‌بیند و شرایط را حس می‌کند به فصل پیش رو خوشبین است:«با تلاشی که در این روزها از بچه‌ها دیده‌ام و با نفراتی که داریم، شخصاً فکر می‌کنم تیم ما از همین شروع کار با هدف قهرمانی در مسابقات حاضر می‌شود. من که تمرین‌های اختصاصی خودم را دنبال می‌کنم ولی باید نزدیک باشید و ببینید که بچه‌ها با چه فشار و جدیتی تمرین می‌کنند. چنین تمرینی برای تیمی است که می‌خواهد قهرمان شود و در این میان، حمایت هواداران مثل همیشه یکی از مهم‌ترین داشته‌های ماست.»


Page Generated in 0.0055 sec