printlogo


کد خبر: 160498تاریخ: 1397/4/21 00:00
می‌خواهند هواداران‌مان را فریب بدهند
سیدجلال: آنهایی که ربیع خواه و ماهینی را اذیت کردند منتظر این روزها بودند

سیدجلال حسینی در مصاحبه تازه‌اش درباره شرایط پرسپولیس انتقادهایی را مطرح کرده است: «گاهی اوقات حرف‌هایی می‌شنویم که احساس می‌کنم برخی می‌خواهند با ما شوخی کنند. انگار نقل‌ و انتقالات شوخی است. واقعا نمی‌دانم چه واژه‌ای را در مورد این افراد به کار ببرم. ما سه تا از بهترین نفرات تیم را از دست داده‌ایم و در مقابل نتوانستیم بازیکنی در اختیار بگیریم. نیم فصل اول امسال سخت‌ترین فصل فوتبالی بازیکنان ما است. برخی می‌آیند و می‌گویند نقل‌ و انتقالات اینگونه شد و پرسپولیس فلان کار را کرد اما کسی نمی‌گوید ما سه نفر از بهترین بازیکنان‌مان را از دست داده‌ایم و اصلا شرایط خوبی نداریم. قرار است لیگ را همین گونه آغاز کنیم. ما در آسیا با تیمی بازی داریم که از نظر من از تیم‌ ‌ملی قطر هم قوی‌تر است. کسانی که برخی مباحث را مطرح می‌کنند می‌خواهند مردم را فریب دهند. ما در حال‌ حاضر سخت‌ترین شرایط را داریم. برانکو در همین بازی‌های دوستانه بازیکنانی 17 و 18 ساله را بازی می‌دهد که همین‌ها قرار است در لیگ برای پرسپولیس بازی کنند.»
سیدجلال با اشاره به مصدومیت خودش و شجاع می‌گوید: «من نگران این هستم که با این شرایط سخت برخی بیایند و مردم را فریب دهند و بگویند کار ما آسان است. الان همه تیم‌ها تقویت شده‌اند و پرسپولیس از نیم فصل سال قبل هیچ بازیکنی نگرفته است. حال این مسائلی که مطرح می‌شود چیست؟ هر تیمی در حال‌ حاضر شش هفت بازیکن جذب می‌کنند و راحت هستند و ما نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.» کاپیتان پرسپولیس می‌گوید: «خواهشم از هواداران این است که فریب کسی را نخورند. آنهایی که ربیع‌خواه و ماهینی را اذیت می‌کردند، برای این روزها آماده بودند که به پرسپولیس لطمه بزنند و سعی کنند بازیکنان را تحت فشار قرار دهند. به خاطر همین فشارها محسن ربیع خواه را از دست دادیم و در حال‌ حاضر حسین ماهینی نیز شرایط سختی دارد. برخی با این وضعیت چشم‌شان را به روی مشکلات می‌بندند و خیلی از مسائل را نمی‌بینند. خدای نکرده اگر چند بازیکن تیم ما در حال‌ حاضر مصدوم یا محروم شوند اتفاقات بدی برای پرسپولیس می‌افتد.»
و البته کنایه به مدیران قبلی باشگاه و آنهایی که باعث شدند پنجره نقل و انتقالات بسته شود جزو حرف‌های همیشگی سیدجلال است: «متاسفانه قانونی وجود ندارد که افراد مسوولیت خود را بپذیرند. شما می‌توانید هر کاری را انجام دهید و بدون هیچ مشکل و عذرخواهی به زندگی شخصی‌تان ادامه‌ دهید. اینجا فقط بازیکن و مربی مقصر هستند.»

 

 


گرشاسبی: تا وقتی با امیری مذاکره نکنیم هیچ حرفی نداریم  

حمیدرضا گرشاسبی با توجه به اخبار مختلفی که درباره علیرضا بیرانوند و وحید امیری مطرح می‌شود، گفت: «درباره وحید امیری تا زمانی که پای میز مذاکره نیامده و حرف‌هایمان را نزده‌ایم طبیعی است که هیچ اظهارنظری نداریم. حرف‌ها که زده شد، آن وقت می‌توان اظهارنظر کرد. آنچه در حال حاضر می‌توان با قطعیت از آن سخن گفت این است که ما وحید امیری را می‌خواهیم و پیگیری‌ها برای تمدید قرارداد انجام می‌شود. درباره علیرضا بیرانوند نیز باید بگویم که او قرارداد دارد. نکته‌ای که خود او هم مطرح کرده است و فکر نمی‌کنم در این باره جای بحث خاصی باشد. وی بعد از دوره استراحت می‌آید و به جمع ما اضافه می‌شود. البته در این باره بعضی اظهارنظرهای غیر رسمی هم مطرح شده است که اصلا صحت ندارد.»


Page Generated in 0.0052 sec