printlogo


کد خبر: 160496تاریخ: 1397/4/21 00:00
خبرکوتاهکروات‌ها برنمی‌گردند
اردوی 12 روزه پرسپولیس در واراژدین کرواسی امروز به پایان می‌رسد و سرخپوشان راهی تهران خواهند شد. این در حالی است که برانکو به همراه دیگر کروات‌های پرسپولیس در کشور خود خواهند ماند و شنبه شب به تهران باز می‌گردند. تمرینات پرسپولیس طی روز‌های جمعه و شنبه پیش‌رو تعطیل است و از روز یکشنبه با حضور کلیه اعضای این تیم در ورزشگاه شهید کاظمی دنبال خواهد شد.

سفر منشا به ایتالیا
گادوین منشا امروز صبح اردوی پرسپولیس در کرواسی را ترک کرده و راهی ایتالیا خواهد شد. با توجه به اینکه برانکو تمرینات تیمش را از امروز تا روز یکشنبه تعطیل اعلام کرده، منشا از سرمربی تیمش اجازه گرفته است تا راهی ایتالیا شود. قرار است مهاجم پرسپولیس تا روز یکشنبه خود را به تهران برساند و در دور جدید تمرینات سرخپوشان در تهران حاضر باشد.

الدحیل در آلپ
الدحیلی‌ها عصر روز سه‌شنبه نخستین تمرین خود را در اتریش برپا کردند و قرار است به زودی بازیکنان ملی‌پوششان به اردو اضافه شوند و چند بازی دوستانه انجام بدهند. کمپ تمرینی قهرمان قطر در حوالی رشته کوه‌های آلپ و منطقه‌ای فوق‌العاده خوش آب و هوا برگزار شده و بازیکنان قطری را شگفت زده کرده است. حریف پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، در نخستین بازی رسمی فصل خود باید در یکم آگوست به مصاف الریان در دیدار سوپرجام قطر برود.

مصلح پنالتی داد
پرسپولیس در آخرین بازی تدارکاتی خود در اردوی کرواسی مقابل لکوموتیو زاگرب تن به تساوی یک بر یک داد که گل حریف با ضربه پنالتی به دست آمد، آن هم با خطایی که مصلح روی بازیکن حریف انجام داد. مصلح به‌عنوان مدافع کناری قد و قامت بلندی دارد اما این قد و قامت بلند همانقدر که روی ضربات ایستگاهی و ارسال‌ها به کارش می‌آید در فاز دفاعی دردسرساز است چرا که دست‌ها و پاهای بلندش به حریفان گیر می‌کند و بازیکنان برای پنالتی گرفتن از این وضعیت استفاده می‌کنند.

پیراهن کرواسی برای کریم
در حاشیه اردوی پرسپولیس در کرواسی میرو کاسیموویچ با حضور در اردوی پرسپولیس پیراهن تیم ملی کشور کرواسی را به باقری هدیه کرد.

 


Page Generated in 0.0050 sec