printlogo


کد خبر: 160492تاریخ: 1397/4/21 00:00
مصاحبهافروزی: تصمیم نهایی را  خودم گرفتم
مشکلاتم با فدراسیون را عنوان نمی‌کنم
سیامک افروزی که گفته می‌شد از کادر تیم ملی جدا خواهد شد، روز گذشته این خبر را تایید و به برخی مشکلات در راه ادامه همکاری‌اش اشاره می‌کند. فیزیوتراپ سابق تیم ملی والیبال ایران درباره ماجرای جدایی‌اش از فدراسیون می‌گوید: «واقعیت این است که دلایل جدایی‌ام از تیم ملی همچون یک پازل بود و با تکمیل شدن این پازل من هم تصمیم نهایی خود را گرفتم. بدون شک بزرگترین تکه این پازل خانواده‌ام و بخصوص دخترم مهرسا است اما باید اذعان کنم که دلیل اصلی این نیست. همه آنهایی که در ورزش حرفه‌ای فعالیت می‌کنند سختی دوری از خانواده را دارند و آن را تحمل می‌کنند.»
پزشک سابق تیم ملی والیبال ایران مشکلاتش با فدراسیون را باز نمی‌کند: «من اعتقاد دارم در سیستمی که کار می‌کنم از دید خودم بهترین سیستم است و نباید شرایطی فراهم شود که وقتی بخشی از این مجموعه جدا می‌شود حرف‌ها و مشکلات آن را عنوان کند. من عضو یک خانواده واقعاً دوستداشتنی بودم و دوست ندارم اگر حتی مشکل کوچکی وجود داشت حرف‌های آن را به بیرون منتقل کنم اما می‌گویم که همیشه دلم با ملی‌پوشان است و منتظر خبرهای خوب از سوی آنها هستم.»
پزشک و فیزیوتراپ سابق تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا استعفای شما مورد تایید قرار گرفته یا خیر نیز می‌گوید: «من رابطه مالی خاصی با فدراسیون ندارم و تعهدم اخلاقی بود که به همین دلیل چند روز قبل از اینکه اردوهای تیم ملی برای بازی‌های آسیایی آغاز شود استعفای خود را اعلام کردم تا مسوولان فدراسیون دست‌شان برای انتخاب جایگزین من باز باشد. برای هر فردی که جایگزین من می‌شود آرزوی موفقیت می‌کنم و هر کاری از دستم برآید انجام خواهم داد. بدون شک با ملی‌پوشان در تماس خواهم بود و آنها هم می‌توانند همچنان روی من حساب کنند.»
 


Page Generated in 0.0054 sec