printlogo


کد خبر: 160491تاریخ: 1397/4/21 00:00
داستان سه شایعه والیبالی؛ استعفای خوش‌خبر، اختلاف با افروزی و جلسه با معروف
ضیایی: تمام شایعات کذب استروز گذشته رسانه‌ها پر بود از خبر درباره فدراسیون والیبال. خبرهایی که هیچ کدام از کانال خود فدراسیون منتشر نشده بود و به همین دلیل، صحت و سقم آنها مشخص نبود. شایعاتی که یکی به جلسه معروف با ضیایی اشاره داشت، دیگری بار دیگر از استعفای امیر خوش‌خبر، خبر داده بود و سومی هم به جدایی فیزیوتراپ تیم ملی و اختلافش با فدراسیون اختصاص داشت.
احمد ضیایی رییس فدراسیون والیبال دو خبر منتشر شده درباره جلسه با معروف و شایعه استعفای امیر خوش‌خبر را کاملا نادرست دانسته و هر دو را تکذیب می‌کند.
او همچنین داشتن اختلاف با فیزیوتراپ تیم ملی را هم رد می‌کند و می‌گوید استعفای مکتوبی هم از او ندیده است.

ضیایی: برخی رسانه‌ها
بی‌اخلاقی می‌کنند
شایعه جدایی فیزیوتراپ والیبالیست‌ها از تیم ملی والیبال روز گذشته رنگ واقعیت به خود گرفت و خود افروزی در مصاحبه‌ای از کنار رفتنش خبر داد.
ضیایی درباره این ماجرا و شایعه اختلاف با او می‌گوید: «هیچ اختلافی وجود ندارد، افروزی به‌عنوان فیزیوتراپ کنار تیم ملی بود و او اجازه و اختیار دارد هر زمان و در هر مقطعی که می‌خواهد خداحافظی کند اما اختلافی وجود نداشته است. تا به امروز نیز افروزی به صورت مکتوب به من چیزی را اعلام نکرده است.»
او ادامه می‌دهد: «لازم است بگویم هیچ اختلافی بین فدراسیون والیبال و افروزی وجود نداشته است. افروزی آنقدر آدم منضبطی است که اگر بخواهد انصراف بدهد این را به صورت مکتوب اعلام می‌کند که حتی این اتفاق نیفتاده است.»
رییس فدراسیون والیبال درباره انتشار فهرست تیم ملی پیش از موعد مقرر نیز پس از مدت‌ها اظهارنظر می‌کند: «سرمربی تیم ملی، کادر خود را مشخص می‌کند و فدراسیون در آن دخالتی ندارد. درباره انتشار فهرست تیم ملی نیز باید بگویم این موضوع را پیگیری کرده و برخورد جدی با عامل انتشارش خواهیم کرد. در این باره یک بد‌اخلاقی صورت گرفته و در حقیقت خیانت در امانت شده است.»
او در ادامه درباره حواشی به وجود آمده درباره سید‌عباسی و صحبت درباره خط خوردنش از فهرست اعزامی به جاکارتا نیز می‌گوید: «درباره انتخاب سیدعباسی نیز اگر سرمربی تیم ملی بخواهد با او تماس می‌گیرد و با او درباره حضورش صحبت می‌کند. شما برای پاسخ به این سوال باید با خود سیدعباسی تماس بگیرید که آیا از او دعوت شده است یا خیر. از طرف دیگر سیدعباسی آنقدر منضبط و اخلاق‌مدار است که اگر به او بگوییم به‌عنوان سرباز در کنار تیم ملی حاضر باشد خواهد آمد اما جامعه این را برنمی‌تابد.»
ضیایی به انتشار این شایعات در رسانه‌ها نیز واکنش نشان می‌دهد: «در رسانه‌ها بداخلاقی می‌کنند، با این کارها نه اهالی رسانه و نه فدراسیون به جایی نخواهند رسید. البته این را نیز بگویم که این کارها هیچ تاثیری به حال والیبال ندارد چرا که کاروان کار خود را انجام می‌دهد. یک تعدادی شیطنت می‌کنند و مثلا بازی را آغاز می‌کنند در حالی که صد تا از این اتفاق‌ها رخ دهد تیم ملی کار خودش را خواهد کرد.»
او همچنین می‌گوید: «افراد تیم ملی بصیر هستند چراکه در دوران استراحت خود در حال آماده‌سازی برای حضور در مسابقات هستند. آنها حتی تعطیلات عید خود را به انجام کارهای فیزیوتراپی پرداختند، این قبیل کارها هیچ تاثیری روی تیم ملی ندارد، این افراد به زعم خودشان فکر می‌کنند می‌توانند خللی در کار ایجاد کنند در حالی که زحمت بداخلاقی برای آنها است و تیم صحیح و سالم به همراه کادر فنی و بازیکنان روال خودش را طی می‌کند. آنها فقط زحمات خود را بیشتر می‌کنند.»


 


Page Generated in 0.0053 sec