printlogo


کد خبر: 160489تاریخ: 1397/4/21 00:00
ملی پوشان پینگ پنگ در اردو؛ سرمربی، مشغول تعمیرات
سرمربی تیم ملی پینگ پنگ که همراه ملی پوشان در اردوی باکو حضور ندارد، می‌گوید به خاطر مشکلات شخصی به این اردو نرفته است. جمیل لطف‌ا... نسبی می‌گوید: «من به دلیل مشکلات شخصی نتوانستم در اردوی آذربایجان حاضر شوم. مشغول انجام تعمیرات در منزل هستم و در این میان بدقولی‌هایی که در انجام این کار شد و گرانی ارز هم باعث شد کارها عقب بیفتد از این رو نتوانستم به آذربایجان بروم اما با مهران احدی که همراه ملی پوشان در باکو است به صورت روزانه در ارتباط هستم.»
او ادامه می‌دهد: «ملی پوشان روز جمعه به ایران بر می‌گردند و پس از آن، من همراه نوشاد و نیما برای شرکت در تور جهانی کره جنوبی راهی این کشور می‌شویم. از هشتم تا 22 مرداد هم اردویی در مجارستان داریم البته در اردوی مجارستان افشین نوروزی و طاهرخانی هم هستند اما امین احمدیان که همراه تیم جوانان است، در مجارستان همراه ما نیست.»
سرمربی تیم ملی پینگ پنگ در ارتباط با اینکه چرا نوروزی همراه برادران عالمیان به کره جنوبی نمی‌رود، نیز توضیح کوتاهی می‌دهد: «سطح بازی‌ها مقداری بالا است و فکر می‌کنم افشین باید در مسابقات چلنج بیشتر شرکت کند و امتیاز بگیرد.»
لطف‌ا... نسبی به این موضوع که چرا بازیکنان تا بازی‌های آسیایی فقط در تور کره جنوبی شرکت می‌کنند نیز اینطور پاسخ می‌دهد: «تورهای جهانی دیگر همزمان با بازی‌های آسیایی برگزار می‌شود و تور دیگری نبود تا بازیکنان بتوانند در آن شرکت کنند.»
 


Page Generated in 0.0053 sec