printlogo


کد خبر: 160488تاریخ: 1397/4/21 00:00
اعزام تیم ملی شنا به ترکیهتیم ملی شنای ایران برای حضور در رقابت‌های ترکیه با ۳ شناگر عازم این کشور می‌شود. تیم ملی شنای ایران که خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آماده می‌کند، جهت پیگیری تمرینات آماده سازی خود روز دوشنبه (۲۵ تیر) با مهدی انصاری، سینا غلام پور و بنیامین قره حسنلو در مسابقات ترکیه شرکت می‌کند تا آخرین اردوی برون مرزی و تدارکاتی خود پیش از اعزام به اندونزی را تجربه کند.
پیش از این تیم ملی ایران در یک اردوی ۲۱ روزه عازم کشور ارمنستان شده بود تا تمرینات خود را در اردوی ارتفاع بالای ۱۸۰۰ متر سپری کند. در این اردو مهدی انصاری و سینا غلامپور دو شناگر اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا حضور داشتند اما علیرضا یاوری و بنیامین قره حسنلو دو شناگر دیگر تیم ملی به دلیل مسائل درسی حضور نداشتند. البته در مسابقات تدارکاتی ترکیه نیز علیرضا یاوری شناگر جوان تیم ملی به دلیل اعزام شدن به مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان ۲۰۱۸ بوینس آیرس در ویتنام، کنار تیم بزرگسالان حضور ندارد.
طبق تصمیم کادر فنی، تیم ملی شنای ایران با چهار شناگر برای شرکت در ۱۲ ماده مختلف، عازم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا می‌شود. جز شناگرانی که در ترکیب تیم اعزامی به ترکیه قرار دارند، علیرضا یاوری نیز به تیم اعزامی به بازی‌های آسیایی اضافه می‌شود. ضمن اینکه خشایار حضرتی نیز هدایت تیم ملی شنا را برعهده دارد.

 


Page Generated in 0.0053 sec