printlogo


کد خبر: 160484تاریخ: 1397/4/21 00:00
هدفم کسب سهمیه و مدال المپیک است
گنج زاده: سال سختی پیش رو داریم

کاراته‌کای سنگین وزن تیم ملی کشورمان می‌گوید رسیدن به مدال در رقابت‌های پیش رو در مسیر کسب امتیاز ورودی المپیک اهمیت بالایی دارد، چرا که نگاهم مدال با ارزش المپیک است.
سجاد گنج زاده درباره شرایطش پیش از رقابت‌های قهرمانی آسیا می‌گوید: «برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا مراحل مختلف آماده سازی را گام به گام طی کردیم و خدا را شکر در آستانه اعزام به این رقابت‌ها شرایط مطلوب و انگیزه کافی داریم تا از دوره قبل نتایج و مدال‌های خوشرنگ‌تری کسب کنیم.» او به سال حساس پیش از المپیک نیز اشاره می‌کند: «سال سختی را پیش رو داریم چرا که باید امتیازات لازم برای کسب سهمیه المپیک را جمع آوری کنیم. بازی‌های آسیایی و رقابت‌های قهرمانی جهان در کنار همین مسابقات قهرمانی آسیا نیز در پیش است. ولی خدا را شکر کادر فنی و مدیریت فدراسیون با آگاهی کامل از این تقویم فشرده برای حضوری موفق در همه این رویدادها برنامه ریزی خواهند داشت. ما هم با دل و جان بر اساس همین برنامه پیش خواهیم رفت.»ملی پوش کاراته ایران در خصوص کسب سهمیه المپیک هم اینطور اظهارنظر می‌کند: «اطلاعاتی از نحوه کسب سهمیه المپیک دارم و می‌دانم از مسابقات قهرمانی آسیا روند کسب امتیاز ورودی آغاز شده، بازی‌های آسیایی امتیاز ندارد و لیگ‌های جهانی امتیاز خاص خود را داشته و مسابقات قهرمانی جهان ضریب ۱۲ دارد که تا پایان این پروسه امتیاز آن محفوظ است. این مسیر سخت و البته با اهمیت است و خیلی امیدوارم که در این مسیر در تمام اوزان المپیک اول کسب سهمیه کنیم و بعد بتوانیم پرچم ایران را در این بازی‌ها بالا ببریم.»


آخرین فرصت حضور در سوپر لیگ کاراته اعلام شد
تیم‌ها فقط تا 28 تیر فرصت دارند

سازمان لیگ فدراسیون زمان اعلام آمادگی تیم‌ها برای حضور در سوپر لیگ باشگاه‌های کشور را تا روز 28 تیرماه اعلام کرد. طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ فدراسیون، چهاردهمین دوره سوپر لیگ کاراته مردان و دوازدهمین دوره سوپر لیگ بانوان شهریورماه آغاز می‌شود. برهمین اساس تیم‌ها برای شرکت در لیگ تا پایان وقت اداری چهارشنبه 28 تیرماه فرصت دارند اعلام آمادگی کنند. سوپر لیگ امسال در بخش بانوان در اوزان 50-، آزاد اول (زیر 61 کیلوگرم)، 55-، 61-، آزاد دوم (بالای 61 کیلوگرم)، 68 - و آزاد سوم و در بخش مردان در اوزان 60-، آزاد اول (زیر 75 کیلوگرم)، 67-، 75-، آزاد دوم (بالای 75 کیلوگرم)، 84- و آزاد سوم برگزار می‌شود.

تغییر زمان و مکان مبارزه علی‌اکبری و اوملیاژک
روسیه جایگزین انگلستان شد

زمان و مکان مبارزه امیر علی‌اکبری و دنیل اوملیاژک با نظر مسوولان برگزاری این مسابقه تغییر کرد. در حالی که قرار بود دومین مبارزه امیر علی‌اکبری در سازمان ACB بیستم مرداد در لندن انگلستان برگزار شود، این رقابت به تعویق افتاد. طبق برنامه جدید، علی‌اکبری 17 شهریور در کشور روسیه به مصاف فایتر لهستانی می‌رود. دنیل اوملیاژک که به تازگی وارد این سازمان شده است، رقیب جدید علی‌اکبری به شمار می‌رود.


 


Page Generated in 0.0050 sec